طبق توضیحات معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز؛

با توجه به وضعیت فعلی، امتحانات نیمه اول مدارس حضوری خواهند بود

کرمی معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز در پاسخ به اینکه امتحانات نیمه اول سال چگونه برگزار می‌شود، گفت: فعلاً مبنا بر برگزاری حضوری امتحانات است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: تاکنون ۹۱.۵ درصد از دانش آموزان البرزی دز اول و ۶۴.۵ درصد از آنها هم دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

مهریار کرمی اظهار کرد: بازگشایی مدارس البرز از ابتدای مهرماه به صورت تدریجی و با اولویت مدارس روستایی و هنرستان‌ها آغاز شد.

وی ادامه داد: از ۱۵ آبان ماه هم کلاس‌های مدارس متوسطه دوم حضوری شده است و از اول آذر ماه هم مدارس ابتدایی و متوسطه اول به آنها اضافه می‌شود.

وی توضیح داد: در بازگشایی مدارس، زیرساخت‌های کلاس‌های درس از جمله فضای آماده شده برای تدریس، تعداد دانش آموزان و ... در نظر گرفته شده است.

این مسئول اضافه کرد: بر مبنای امکانات مدارس برای برگزاری کلاس‌های حضوری، شورای مدرسه با تعامل با والدین تصمیم می‌گیرند که دانش آموزان چه روزهایی در هفته و برای چه درس‌هایی در مدرسه حاضر شوند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۹۱.۵ درصد از دانش آموزان البرزی دز اول و ۶۴.۵ درصد از آنها هم دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

 

۹۵ درصد معلمان و کادر آموزشی البرز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند

 

کرمی با اشاره به اینکه اغلب کادر آموزشی مدارس هم واکسن زده‌اند، افزود: تا کنون ۹۵ درصد معلمان و کادر آموزشی استان واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۲۱۲ هزار دانش آموز البرزی دز اول و ۱۳۰ هزار نفر هم دز دوم را دریافت کرده‌اند.

وی در پاسخ به اینکه امتحانات نیمه اول سال چگونه برگزار می‌شود، گفت: فعلاً مبنا بر برگزاری حضوری امتحانات است.

دیدگاه تان را بنویسید