قول یک مسئول آموزش و پرورش در مورد مابه‌التفاوت فوق‌العاده ویژه معلمان

رئیس مرکز منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که مابه‌التفاوت «فوق‌العاده ویژه معلمان» پرداخت می‌شود و ممانعتی از سوی «دیوان محاسبات» وجود ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، در خصوص «ابهامات پرداخت حقوق مردادماه فرهنگیان» گمانه زنی و فاقد اعتبار است.

ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش نوشت: ناصر سلیمانزاده در خصوص اخبار منتشر شده نادرست، در ارتباط با پرداخت حقوق مردادماه فرهنگیان، اظهار کرد: اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های غیر رسمی، گمانه زنی‌هایی بیش نبوده و فاقد اعتبار و وجاهت قانونی است. 

وی تصریح کرد: تنها مرجع اطلاع‌رسانی مورد تأیید اخبار وزارت آموزش و پرورش، پورتال رسمی وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.ir است. 

سلیمانزاده در خصوص خبر ایجاد محدودیت دیوان محاسبات کشور برای اجرای احکام فوق العاده ویژه، تصریح کرد: پیام‌های ارسالی تحت عناوین مختلف، مورد تأیید نبوده و هیچ محدودیت و ممانعتی از سوی مراجع نظارتی و دیوان محاسبات کشور درباره اعمال فوق العاده ویژه معلمان وجود نداشته است. 

وی افزود: پیگیری‌های لازم به منظور رفع ابهامات اجرای احکام جدید در حال انجام است و به محض حصول نتیجه در اسرع وقت از طریق مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اطلاع‌رسانی و پس از رفع ابهامات، مابه التفاوت حقوق همکاران محاسبه و به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید