طرح ترافیک در تعطیلات شش روزه لغو شد/ ممنوعیت تردد شبانه همچنان اجرا می شود

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از ادامه اجرای منع تردد شبانه در سراسر کشور خبر داد و در همین حال شهرداری تهران اعلام کرد که طرح ترافیک تا یکشنبه 3 مرداد متوقف شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سرهنگ شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در تعطیلات ۶ روزه، طرح ممنوعیت تردد شبانه با قدرت ادامه  خواهد شد و اجرایی می‌شود.

وی افزود: قطعا این طرح به صورت سراسری برگزار می‌شود.

 لغو ۶ روزه طرح ترافیک تهران

 

شهرداری تهران اعلام کرد:  از سه‌شنبه ۲۹ تیر تا یکشنبه ۳ مرداد، طرح ترافیک در تهران اجرا نمی‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک و مراکز معاینه فنی  از فردا ۲۹ تیر تا ۳ مرداد خبر داد.

سید مناف هاشمی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام تصمیم ستاد ملی کرونا برای تعطیلی ۶ روزه تهران گفت: در تعطیلات رسمی اجرای طرح ترافیک ملغی است.

وی با بیان اینکه از فردا ۲۹ تیر ماه تا یکشنبه ۳ مرداد ماه اجرای طرح ترافیک لغو است، افزود: همچنین از آنجایی که مراکز معاینه فنی محل شلوغ و ازدحام جمعیت است تصمیم گرفته شد تا این مراکز هم در این هفته تعطیل شود.

معاون شهردار تهران در مورد فعالیت ناوگان حمل  نقل عمومی با رد احتمال کاهش سرویس دهی، اظهار کرد: در حال حاضر مترو و اتوبوس یک چهارم مسافران خود را دارند و تصمیمی برای کاهش خدمت رسانی گرفته نشده و وضعیت تردد و فعالیت آنها عادی است.

وی در پایان افزود: از شهروندان تهرانی درخواست می‌شود با توجه به تعطیلی اجرای طرح ترافیک و شرایط قرمز کرونا از تردد غیر ضرور پرهیز کنند.

دیدگاه تان را بنویسید