ادعای رسانه‌ عربستانی:

توافق قطعی الهلال با وینگر تاتنهام+ عکس

یک روزنامه عربستانی ادعا کرد: الهلال با لوکاس مورا به توافق نهایی رسیده و این بازیکن در روزهای آینده به عربستان خواهد آمد تا مراسم معارفه او انجام شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یکی دو روز قبل در گزارشی به این نکته اشاره کردیم که لوکاس مورا وینگر برزیلی باشگاه تاتنهام مورد توجه دو باشگاه عربستانی النصر و الهلال قرار گرفته و احتمال حضور او در لیگ عربستان وجود دارد.

این خبر طی 24 ساعت گذشته به شکل جدی‌تری مطرح شده است. از یکطرف گفته می‌شود لئوناردو ژاردیم سرمربی جدید الهلال شدیدا به دنبال این بازیکن است و شرط موافقت با جدایی سباستین جووینکو را جذب وینگر تاتنهام اعلام کرده و از طرف دیگر احتمال جدایی مورا از تاتنهام و حضور او در الهلال یا النصر، در رسانه‌های انگلیسی هم بازتاب داشته است.

در چنین شرایطی، روزنامه المدینه عربستان در گزارشی مدعی شده که الهلال با لوکاس مورا به توافق نهایی رسیده و این بازیکن در روزهای آینده به عربستان خواهد آمد تا مراسم معارفه او انجام شود.

طبق گزارش این روزنامه، الهلال برای جذب این بازیکن برزیلی، 114 میلیون ریال عربستان( حدود 30 میلیون دلار) هزینه خواهد کرد تا با یک بازیکن فوق‌العاده سرشناس برای بازی با استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین رقابتهای فصل بعد لیگ عربستان آماده شود.

توافق قطعی الهلال با وینگر تاتنهام+ عکس

دیدگاه تان را بنویسید