جی پلاس؛

واکنش هنرمندان به درگذشت مسعود بهبهانی نیا+ تصاویر

مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ به خبر درگذشت مسعود بهبهانی نیا واکنش نشان دادند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه فرهنگ و هنر جی پلاس، مسعود بهبانی نیا، فیلمنامه نویس پیشکسوت شب گذشته ۱۳ خردادماه دعوت حق را لبیک گفت.

در کارنامه هنری بهبهانی نیا نگارش سریال‌هایی چون «کیمیا» ساخته جواد افشار،‌ «خاک سرخ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، «کارآگاهان» ساخته حمید لبخنده، «ترانه مادری» (حسین سهیلی زاده)، «فاصله ها» و «خانه پدری» (ساخته فریدون حسن پور) دیده می‌شود.

پیام تسلیت سازمان سینمایی حوزه هنری

در متن پیام این سازمان آمده است:

«در نهایت اندوه و تأثر، عرصه فرهنگ و هنر کشور امروز نویسنده دوست‌داشتنی را از دست داد. مردی نجیب، مهربان و خوش قریحه که بارها با قلمش، آثار درخشان و ارزشمندی را خلق کرد و مخاطبان بسیاری را پای رسانه ملی نشاند.

درگذشت این هنرمند با اخلاق و خوش‌نام را به همه خانواده سینما و تلویزیون تسلیت گفته و ضمنِ گرامی‌داشتِ یاد و خاطره‌اش، از درگاه خداوند متعال، برای ایشان علو درجات و آرامش ابدی، و برای خانواده و دوستانش، صبرِ جمیل مسالت داریم.»

پیام تسلیت سیمافیلم

«انا الله و انا الیه راجعون
درگذشت زنده‌یاد مسعود بهبهانی‌نیا هنرمند ارزشمند و گرانقدری که باعث خلق آثاری ماندگار و خاطره‌ساز شد، موجب تأثر و اندوه عمیق جامعه هنری و مردم هنردوست شد.

ایشان از فعالان و پیشکسوتان عرصه نویسندگی در کشور بود که زحمات زیادی در این عرصه کشید و بارها با قلم تاثیرگذارش موجب ساخت آثاری ماندگار شد.

بهبهانی‌نیا نویسندگی سریال‌های «نرگس»، «خاک سرخ»، «ترانه مادری»، «کیمیا»، «فاصله‌ها» و… را عهده‌دار بود و به عنوان فردی اثرگذار و فعال در این عرصه بارها مورد تقدیر رسانه ملی قرار گرفت.

خبر درگذشت این هنرمند بااخلاق که در حال نگارش سریال «برف بی صدا می‌بارد» بود، موجب اندوه و تاثر خانواده رسانه ملی، جامعه هنری و مردم همیشه قدردان کشورمان شد.

مرکز سیمافیلم درگذشت این هنرمند گرانقدر و باارزش را به خانواده ایشان، اهالی رسانه ملی و جامعه هنری کشور تسلیت می‌گوید.»

واکنش ها به درگذشت مسعود بهبهانی نیا

واکنش ها به درگذشت مسعود بهبهانی نیا

دیدگاه تان را بنویسید