sport

ظاهرا باشگاه تاتنهام انگلیس حاضر به پرداخت 60 میلیون یورو به باشگاه پورتو و مهدی طارمی برای جذب مهاجم ایرانی این باشگاه پرتغالی شده است.

جی پلاس؛ یک خبرنگار پرتغالی در توییترش اعلام کرده باشگاه تاتنهام انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی پورتو وارد عمل شده است.

فوتبالی نوشت: تاتنهام برای جلب نظر مهدی طارمی حاضر به پرداخت مبلغ ویژه ای برای خرید این بازیکن است. این باشگاه پیشنهاد پرداخت 60 میلیون یورو را به باشگاه پورتو و مهدی طارمی داده و با این رقم به دنبال جلب نظر این باشگاه پرتغالی برای جذب این مهاجم گلزن است.

مهدی طارمی که امشب با برنامه فوتبال 120 گفت و گو می کرد این خبر را نه تایید کرد و نه رد ولی گفت به دنبال موفقیت های بیشتر در فوتبال اروپا است.

زدن 16 گل و رساندن 15 گل به هم‌تیمی‌ها در لیگ سختی مثل لیگ پرتغال، آن هم برای فوتبالیستی که در شروع فصل نیمکت‌نشین بوده، یک دستاورد بی‌نظیر است. مهدی طارمی در تابستان گذشته از ریو آوه به پورتو ملحق شد و سرمربی تیم مدتی حاضر به استفاده از او در ترکیب اصلی نبود اما او حالا در پایان فصل نه فقط بهترین بازیکن این باشگاه، بلکه موثرترین مهره سوپرلیگ پرتغال شده است.

 به جز درخشش خیره‌کننده در لیگ، مهدی در لیگ قهرمانان فوق‌العاده نشان داد. گل فراموش نشدنی او به یوونتوس و البته قیچی استثنایی به چلسی، لحظه‌هایی رویایی در کارنامه این فصل ستاره بوشهری بودند.

حالا این مهاجم گلزن با پیشنهاد ویژه تاتنهام برای حضور در این تیم روبه رو شده است که این می تواند آغاز پیشنهادهای مهاجم ایرانی پورتو باشد. البته اگر خبر درست باشد، این 60 میلیون یورو به طارمی نمی رسد و البته باید دید نحوه انتقال و قرارداد بستن و سهم پورتو چقدر است. از این دست اخبار هم همیشه برای سردار آزمون مطرح می شود اما در نهایت به جایی نمی رسد و می بینید که آزمون در زنیت مانده و سالهای سال است انتقال های او به لیورپول، تاتنهام، سویا، لاتزیو و دیگر تیم ها در حد خبر می ماند. البته این دست اخبار قیمت آزمون را در زنیت بالا می برد و شاید انتشار این خبر هم برای مهدی طارمی، منجر به بالارفتن قیمت او در پورتو و ماندنش در این باشگاه موفق پرتغال باشد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1511190
ارسال نظر