sport

هانسی فلیک پس از امضای قراردادش با فدراسیون فوتبال آلمان گفت که بی‌صبرانه منتظر آغاز کارش در تیم ملی این کشور است.

جی پلاس، هانسی فلیک امروز (سه‌شنبه) به طور رسمی قراردادی سه ساله را با فدراسیون فوتبال آلمان امضا کرد تا پس از مسابقات یورو 2020 جانشین یواخیم لو در تیم ملی آلمان شود. وی بدین ترتیب تا سال 2024 خود را به مانشافت متعهد کرد.

این سرمربی آلمانی که در پایان فصل با توافقی دوجانبه از سرمربیگری بایرن کنار می‌رود، پس از امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال آلمان گفت: همه چیز به طرز شگفت‌انگیزی به سرعت تا امضای قرارداد برای من پیش رفت اما بسیار خوشحالم که می‌توانم از پاییز به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان کار کنم. فصل به تازگی به پایان رسیده است و دو سال حضور در بایرن مونیخ هنوز تأثیر زیادی روی من دارد.

فلیک 56 ساله تصریح کرد: روحیه تیمی و رویکرد بازیکنان در بایرن مونیخ برجسته بود و من چیزهای زیادی را از این تجربه کاری‌ام یاد گرفتم که به کار من در ادامه شکل خواهد داد. بی‌صبرانه منتظر شروع کارم در تیم ملی آلمان هستم، چون می‌توانم کیفیت بازیکنان به ویژه بازیکنان جوان را ببینم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای یواخیم لو، مارکوس سورگ، اندی کوپکه و تیم ملی آلمان آرزوی موفقیت در مسابقات یورو 2020 را دارم. یواخیم سزاوار این است که پایانی فوق‌العاده به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان داشته باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1510898
ارسال نظر