sport

مهدی طارمی که برای استراحت پایان فصل به بوشهر آمده است شب گذشته به استادیوم شهید مهدوی رفت و دقایقی با پدرش – علیرضا طارمی و مربی بدنسازش – محمد میهندوست به صورت اختصاصی تمرین کرد. امیر علی خواهرزاده مهدی طارمی هم در کنار او بود. با پیراهن پورتو کوچکی که دایی برای او از پرتغال آورده بود.

جی پلاس، مهدی طارمی که حالا به واسطه نمایش شایسته ی تحسینی که در پورتو داشت قیمتش در ترانسفر مارکت به 16 میلیون یورو رسیده به دنبال یک آرزوی بزرگ است. حضور در باشگاه های بزرگ اسپانیا و این راه از تداوم درخشش در پورتو می گذرد و برای رسیدن به این مهم هم چنان باید تمرین کرد. او در فصلی که گذشت بهترین پاسور لیگ برتر پرتغال شد. با 11 موقعیت گلی که خلق کرد. اما 16 گل برای رسیدن به عنوان آقای گلی بازی ها کافی نبود و بنابراین باز هم باید تمرین کرد حتی در روزهای تعطیل. و بدون شک موفقیت های مهدی طارمی با این تلاشی که از او می بینیم به همین جا ختم نخواهد شد. پسر بوشهری بدون شک با این جسارت و این توانمندی باز هم در فوتبال اروپا خواهد درخشید و به طور حتم پیراهن تیم های بزرگ تر در قاره ی سبز را برتن خواهد کرد و شاید طولی نکشد که او را در یک تیم سرشناس تر در فوتبال اروپا ببینیم. 

ورزش سه نوشت؛ و این تلاش که عکس های آن را امیر احمدی از بوشهر برایمان فرستاده نشان می دهد که موفقیت در فوتبال اتفاقی نیست. مهدی طارمی این روزها می توانست برای یک سفر تفریحی و حضور در کنار ساحل یا ... برنامه ریزی کند. اما دنیای او فوتبال است و خانواده. حضور در کنار پدر و امیر علی توام با تمرین برای او یک دنیا تفریح است. موفقیت برای این پسر بوشهری سقف ندارد.

از دید مهدی طارمی ، مهمترین بازی همیشه بازی بعدی است. به قول خودش Next game.این روش تمرین برای نبردهای پیش روست و نکست گیم.

طارمی در کنار خواهر زاده اش

اوقات استراحت طارمی در بوشهر

اوقات استراحت طارمی در بوشهر

اوقات استراحت طارمی در بوشهر

اوقات استراحت طارمی در بوشهر

اوقات استراحت طارمی در بوشهر

اوقات استراحت طارمی در بوشهراوقات استراحت طارمی در بوشهر

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1510732 منبع: ورزش 3
ارسال نظر