sport

ادعای رسانه‌های ایتالیایی؛

گروهی از رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند که در انتهای فصل زین الدین زیدان به تیم سابقش باز خواهد گشت و سرمربی پیشین یوونتوس هم به رئال مادرید می‌رود.

جی پلاس، رسانه‌های ایتالیایی از جمله نشریه گاتزتا دلواسپورت مدعی شده‌اند که باشگاه رئال مادرید قراردادی دو ساله برای ارائه به ماسیمیلیانو آلگری آماده کرده و این در حالیست که یوونتوس هم نام زین‌الدین زیدان را در صدر فهرست گزینه‌های موردنظرش قرار داده است.

با توجه به نتایجی که یوونتوس در این فصل گرفته و از دست دادن شانس قهرمانی در لیگ و اروپا، برکناری آندره‌آ پیرلو از مربیگری این تیم محتمل به نظر می‌رسد. در همین حال طی روزهای اخیر خبری منتشر شده مبنی بر اینکه زیدان به شاگردان خود در رئال مادرید گفته در انتهای فصل آنها را ترک می‌کند. آلگری نیز که از سال 2019 که از یوونتوس اخراج شد بیکار است، پیش از این یک بار از رئال مادرید پیشنهاد داشت که به خاطر تعهدش به یوونتوس آن را رد کرد.

گاتزتا اما موانعی برای محقق شدن مربیگری زیدان در یوونتوس ذکر کرده است که آن حقوق 12 میلیون یورویی اوست که برای یوونتوس رقمی بالاست. به همین دلیل نشریه ایتالیایی از احتمال منتظر ماندن زیدان برای دریافت یک پیشنهاد کاری دیگر مانند تیم ملی فرانسه خبر داده است. با این حال این نشریه جدایی زیزو از کهکشانی‌ها را صرفنظر از هر اتفاقی که در هفته پایانی لالیگا برای رئال مادرید رخ دهد، محتمل دانسته است و نوشته است که در صورت رخ دادن این اتفاق رئال پیش از همه به سراغ آلگری می‌رود. این در شرایطی است که پیش از این گفته شده، رائول گونزالس، سرمربی تیم دوم باشگاه رئال مادرید گزینه اول جانشینی زیدان است.نشریه گاتزاتا همچنین مدعی شده که یک قرارداد دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم از سوی مادریدی‌ها آماده شده است تا در صورت قطعی شدن رفتن زیزو به آلگری ارائه شود.

در حالی که رئال مادرید هنوز شانس قهرمانی در لالیگا امیدوار است، در ایتالیا یوونتوس کار سختی برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان دارد. این تیم نه تنها باید در هفته پایانی رقابت‌ها در خانه بولونیا پیروز شود بلکه باید امیدوار به متوقف شدن یکی از دو تیم میلان و آتالانتا باشد. رئال مادرید هم نه تنها باید ویارئال را شکست دهد بلکه امیدوار به متوقف شدن اتلتیکومادرید صدرنشین در خانه وایادولید باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1510080 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ