گزینه های جانشینی زیدان در رئال مادرید

سرمربی فرانسوی نیمکت رئال مادرید را ترک خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مارکا در گزارش امروز خود نوشت که زیدان قطعاً در انتهای فصل می‌رود و حالا رئال باید به فکر جانشین زیزو باشد. طبق گزارش رسانه‌های اروپایی «مکس آلگری» یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های نیمکت مادرید است و طبق اعلام رسمی «فابریزو رومانو»، پرز با این سرمربی ایتالیایی تماس برقرار کرده است.

آلگری 3 سال گذشته پیشنهاد رئال را برای جانشینی زیدان رد کرد ولی به نظر می‌رسد اکنون مشتاق رسیدن به نیمکت مادرید باشد. البته هنوز اخباری به گوش می‌رسد که ماکسیمیلیانو می خواهد به نیمکت تورین و سرمربیگری یوونتوس بازگردد. باید دید آینده این 2 باشگاه چگونه رقم می‌خورد. آیا زیدان سرمربی یوونتوس می‌شود و آلگری به مادرید می‌رسد؟

از رائول گونزالس، اسطوره کهکشانی‌ها به عنوان دیگر گزینه جانشینی زیدان نام می‌برند. سرمربی رئال مادرید جوانان که نمایش درخشانی در این تیم داشت، شاید بتواند به نوعی «زیدان جدید مادرید» لقب گیرد و دوران خود را در سانتیاگو این بار به عنوان سرمربی آغاز کند. رائول جزو برترین بازیکنان تاریخ اسپانیا و رئال مادرید است و حالا باید دید در زمینه سرمربیگری چه نمایشی از خود به ثبت خواهد رساند.

زیدان در ابتدا دستیار آنچلوتی در نیمکت رئال بود ولی پس از یک فصل به سرمربیگری رئال مادرید ب رفت و در آنجا توانست به تیم اصلی مادرید برسد. آیا رائول می‌تواند به زیدان جدید مادرید لقب گیرد؟

دیدگاه تان را بنویسید