sport

مارکای اسپانیا نوشت که 45 دقیقه بازی بارسلونا و لوانته یک نمایش شرم‌آور برای تیم کومان و یاران مسی بود.

جی پلاس، بامداد امروز در چارچوب هفته سی و ششم لالیگای اسپانیا بارسلونا مقابل لوانته به شکلی عجیب به تساوی 3 بر 3 رسید تا عملاً شانس قهرمانی در اسپانیا به حداقل برسد. این نتیجه در حالی رخ داد که بارسلونا در نیمه اول 2 بر صفر از حریف رده چهاردهم جدولی پیش بود اما در نیمه دوم 2 بار کامبک را تجربه کرد تا یک نمایش ضعیف دیگر برای این تیم ثبت شود. 

نشریه مارکا در جلد امروز خود نوشت که یک شکست مفتضحانه دیگر برای بارسلونا (تیتر جالب این روزنامه را در اینجا مشاهده کنید) ولی در گزارش بازی خود تیتر جالبی را در سایت خود به کار برد. مارکا نوشت که در 45 دقیقه بارسلونا قهرمانی را به مادریدی‌ها تقدیم کرد و از رقابت حساس برای جام لالیگا کنار رفت.

این رسانه مادریدی نوشت که 45 دقیقه دوم بازی بارسلونا مقابل لوانته یک نمایش شرم‌آور برای این تیم بود. بازیکنان بارسلونا و کومان یک کابوس دیگر را در یک مسابقه تجربه کردند و 2 بار از حریف کامبک خوردند. مارکا نوشت که تنها دمبله با یک گل و یک پاس گل نمایش خوبی داشت و تصویر ناامیدی کومان روی نیمکت و چهره سرگردان لئو خلاصه ای از حال و روز کنونی بارسلونا را به ما نشان داد.

بارسلونا در 4 بازی اخیر خود در لالیگا از 12 امتیاز تنها 5 امتیاز دریافت کرده و در جایی که باید عیار خود را نشان می‌داد بار دیگر پایش لغزید. این تیم مقابل گرانادا شکست خورد و برابر اتلتیکومادرید و لوانته یک نمایش ضعیف از خود به ثبت رسانید و به تساوی رضایت داد. تنها برد بارسلونا در 4 بازی اخیر به بازی با ویارئال بازی می‌گردد که این تیم با درخشش مسی و گریژمان به برتری رسید. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1509216
ارسال نظر

موضوعات داغ