sport

رسانه اماراتی عنوان کرد؛

رسانه اماراتی نوشت: الوحده با آرامش بیشتری این بازی را آغاز کرد، خلاف تیم ایرانی که با عجله به دنبال زدن گل اول بود اما بازیکنان الوحده به آسان ترین شکل ممکن توانستند خودشان را به دروازه حامد لک برسانند و از حریف پیش بیافتند.

جی پلاس، در چارچوب هفته دوم دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا الوحده امارات موفق شد با یک گل پرسپولیس را شکست دهد.

روزنامه اماراتی الیوم در خصوص این دیدار نوشته است: الوحده گام بزرگی برای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برداشت و موفق شد پرسپولیس را با یک گل مغلوب کند. الوحده با آرامش بیشتری این بازی را آغاز کرد، خلاف تیم ایرانی که با عجله به دنبال زدن گل اول بود اما بازیکنان الوحده به آسان ترین شکل ممکن توانستند خودشان را به دروازه حامد لک برسانند و از حریف پیش بیافتند.

در حالی که مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس منتظر ارسال یک پاس عرضی بودند مهاجم الوحده مستقیم از زاویه بسته دروازه را گشود. پرسپولیس موقعیت‌های زیادی برای جبران نتیجه داشت اما در طرف مقابل الوحده به خوبی برابر حملات مقاومت کرد و در ضدحملات خط دفاع ایرانی‌ها را آزار داد.

حملات الوحده در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم پرسپولیس را غافلگیر کرد و بازیکنان این تیم برای اینکه گل دوم را دریافت نکنند عقب نشینی کردند. با این وجود شاگردان تن کاته در دقایق پایانی و پس از 10 نفره شدن به خوبی از گل زده دفاع کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507257
ارسال نظر