sport

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی از ذهنیت تیمش ، آمادگی ازارد، بازگشت کروس و تلاش برای دوگانه صحبت کرد.

جی پلاس، زین الدین زیدان در نشست خبری بازی فرداشب رئال مادرید و چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: بازی سختی فردا خواهیم داشت. چلسی تیمی است که هم در دفاع و هم در حمله عملکرد خوبی دارد. ما باید هوشیار باشیم،‌باید خوب دفاع کنیم و زمان مناسب موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کنیم. ما نیاز داریم تا بهترین نمایش رئال مادرید را به اجرا گذاریم تا چلسی ضربه بخورد.

وی درباره حمایت از فلورنتینو پرس اظهار داشت: به شما پاسخ نمی‌دهد، رئیس می‌داند در ذهن من چه می‌گذرد. الان زمانی نیست که در خصوص ماجراهای گذشته صحبت کنیم. الان فقط و فقط به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فکر خواهیم کرد.

سرمربی رئال مادرید تصریح کرد: بین لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا هیچ فرقی برای ما نیست. ما در هر 2 رقابت شانس قهرمانی داریم و می‌دانیم چقدر گرفتن جام در هر 2 رقابت سخت است. ماه‌های زیادی از رقابت گذشته و حالا باید تا انتهای تلاش کنیم و به سختی کار نیاندیشیم. هیچ چیزی غیرممکن نیست و هم تفکر به ما این روحیه را می‌دهد که از تلاش دست برنداریم.

زیدان در خصوص تجربه پایین بازیکنان چلسی اظهار داشت: من اینگونه فکر نمی‌کنم زیرا چلسی کارش را در لیگ قهرمانان اروپا به خوبی انجام داده و به نظرم سزاوار این بوده که به نیمه نهایی برسد.

سرمربی رئال مادرید تایید کرد که تونی کروس در بازی فردا حاضر است ولی مندی غایب خواهد بود.

زیدان درباره ازارد و بازی مقابل تیم سابق خود اظهار داشت:  هیچ شکی به او ندارم. مهمترین چیز این است که اکنون آماده است و خوشحالیم که او می‌ تواند به ما کمک کند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507120
ارسال نظر