sport

سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از انتقادات پیش آمده در خصوص حق پخش تلویزیونی مسابقات آسیایی توضیحاتی را ارائه کرد.

جی پلاس، سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص انتقادات پیش آمده در رابطه با حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ قهرمانان در مصاحبه با سایت DPA اظهار داشت: با بسیاری از پخش کننده های آسیایی و حتی اروپایی به توافق رسید. این قرارداد بی سابقه بوده و موفقیت ما در حوزه بازاریابی را نشان می دهد.

نضال بحران در خصوص انتقادات پیش آمده پس از عدم پخش ماهواره و حتی فروش امتیاز به کشورهایی نظیر قطر و امارات اظهار داشت: ما توافق نامه ای برای پخش مسابقات آسیایی با شرکت ورزشی عربستان سعودی امضا کردیم و تا سال 2024 به مدت 4 سال، این شرکت حق پخش را از آن خود کرد تا بتواند مسابقات خود را در بستر پخش زنده منتشر کند. این شرکت طبق توافقی که شکل گرفته می‌تواند از ماه های پایانی 2021، پخش ماهواره‌ای را نیز آغاز کند.

بحران ادامه داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا حق پخش را به چندین منطقه جغرافیایی تقسیم کرده تا بتواند ایستگاه‌های بیشتری برای پوشش مسابقات آسیایی را به ثبت رساند. باید بگویم هنوز درها برای کانال‌هایی که مایل هستند حق پخش را دریافت کنند، باز است. این حق پخش برای 4  سال آینده است و تنها به لیگ قهرمانان آسیا محدود نمی‌شود.

طبق گزارش الکوره، شرکت ورزشی سعودی 160 میلیون دلار برای بدست آوردن حقوق پخش مسابقات آسیایی در دامنه عربستان را پرداخت کرد که این قرارداد تا 4 سال آینده است.

بحران گفت: اتحادیه فوتبال آسیا در حال تکمیل توافق نامه ای برای بازاریابی در چندین کشور آسیایی و دیگر قاره ها است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506059 منبع: فارس
ارسال نظر