sport

یک رسانه عربی نوشت که نماینده ایران مقابل الوحدات اردن شایسته پیروزی بود و در نیمه نخست به رقیب خود موقعیتی برای گلزنی نداد.

جی پلاس، سایت عربی «الکوره» درخصوص برتری یک بر صفر فولاد ایران مقابل الوحدات اردن نوشت: الوحدات باید تعادل بیشتری میان دو نیمه بازی ایجاد می‌کرد که این اتفاق رخ نداد. فولاد که شایسته پیروزی در این مسابقه بود، در نیمه اول بازی روانی ارائه کرد و دفاع الوحدات را به خطر انداخت. الوحدات دیر از خواب دفاعی بیدار شد و زمان را بدون استقاده از فرصت‌های خودش از دست داد.

نماینده اردن به بازی در غیاب فراس شلبایه عادت نداشت، اما او در آستانه بازی با فولاد مصدوم شد تا دیارا به میدان برود. دست‌پاچگی در این بازیکن دیده می‌شد و او در چنین بازی مهمی، ناگهان خودش را تکیه‌گاه تیمش دید که عملکرد مورد نیاز را ارائه نکرد. عبدالله ابوزمع ترکیب متفاوتی نسبت به بازی اول به زمین فرستاد و مقابل فولاد از عدم وجود جنبه‌های تهاجمی ضربه خورد.

الوحدات موقعیت خاصی در نیمه اول به دست نیاورد که همین موضوع، به فولاد فرصت کنترل بازی را داد و خطری دروازه نماینده ایران را تهدید نکرد. ابوزمع پس از اینکه حس کرد تیمش به دلیل عدم تمرکز بازیکنان، فاصله میان بازیکنان و تراکم عددی کم در دفاع فولاد در حمله کارایی ندارد، دست به تعویض‌های زیاد زد. الوحدات در نیمه دوم موقعیت‌های خطرناکی داشت، اما در عین حال از کمبود گزینه‌های مختلف دچار مشکل شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505915 منبع: تسنیم
ارسال نظر