sport

شایعات در مورد آینده هانسی فلیک بالاخره قطعی شد و او بعد از برتری تیمش مقبل ولسفبورگ خبر از جدایی از بایرن مونیخ داد

جی پلاس، تنها چند ماه بعد از فتح سه گانه ای تاریخی و رقم زدن نتایجی به یادماندنی روی نیمکت بایرن مونیخ، هانسی فلیک تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته است. به نظر می رسد مقصد بعدی او تیم ملی آلمان خواهد بود و او بعد از رقابت های یورو 2020 به جای یوواخیم لوو روی نیمکت ژرمن ها قرار می گیرد.

البته با برتری امروز بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ، آنها در آستانه فتح دوباره بوندسلیگا قرار گرفته اند. بایرن در حال حاضر با هفت امتیاز برتری نسبت به لایپزیش در فاصله پنج هفته مانده به پایان فصل در صدر جدول قرار دارد. اخبار حاکی از احتمال حضور جولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش روی نیمکت بایرن مونیخ بوده است.

 

هانسی فلیک 56 ساله در نوامبر 2019 به عنوان سرمربی بایرن انتخاب شد و در اولین فصل حضور خود این تیم را به عنوان قهرمانی بوندسلیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا رساند. جالب اینجاست ابتدا قرار بود هانسی فلیک به صورت موقت هدایت بایرن مونیخ را به عهده بگیرد، اما شروع درخشان او باعث شد مدیران باشگاه قرارداد این سرمریب را دائمی سازند. البته هانسی فلیک تا سال 2023 با بایرن مونیخ قرارداد دارد و جدایی او منوط به مجوز باشگاه خواهد بود.

 

هانسی فلیک در پایان این دیدار گفت: امروز به مدیران تیم گفتم که دوست دارم در پایان فصل قراردادم را فسخ کنم. برای من مهم بود که ابتدا مدیران تیم شخصا از سوی خودم دربارع این تصمیم اطلاع پیدا کند. من بعد از حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان و در طول هفته قبل به مسئولان باشگاه در مورد تصمیم خودم اطلاع دادم. 

 

من همچنین می خواهم از باشگاه که فرصت هدایت این تیم فوق العاده را به من داد تشکر کنم. این تصمیم برای من آسان نبود. من طرفدار این باشگاه هستم و گرد مولر، پل برایتنر و کارل هاینی رومنیگه همگی اسطوره های دوران کودکی من بودند و من همیشه از باشگاه ممنون خواهم بود.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی بایرن مونیخ
کدخبر: 1505802
ارسال نظر