مربی فولاد: در بهترین لیگ آسیا هستیم/ نگران حملات الوحدات نیستیم

مربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: تمام بازی‌های گروه سخت و مشکل هستند چرا که ما در بهترین لیگ آسیا هستیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یوسو سسما در کنفرانس خبری پیش از مسابقه فردای تیم فولاد برابر الوحدات اردن گفت: همانگونه که قبلاً گفتم بازی با السد مزه تلخ و شیرینی داشت و به اندازه کافی از آن یک امتیاز قدردانی می‌کنیم. تمام بازی‌های این گروه سخت و مشکل هستند چرا که ما در بهترین لیگ آسیا هستیم. درباره الوحدات باید بگویم تیمی است که تاریخچه بسیار خوبی دارد و سال‌های سال قهرمان بوده‌اند و فصل قبل به راحتی با اختلاف زیاد لیگ را برنده شدند.‌ آن‌ها توانستند تیم پرقدرت النصر را متوقف کند و نشان از قدرت آن‌ها دارد و همه این‌ها نشان می‌دهد رقیب سرسختی است.

مربی تیم فولاد تصریح کرد: طبق معمول و طبق رویه خودمان پیش می‌رویم و در مبارزه ‌ شرکت می‌کنیم. من می‌توانم به شما قول بدهم که فردا رقابت خیلی سخت خواهد بود. برای رقابت با الوحدات باید صددرصدی عمل کنیم تا بتوانیم نتیجه مثبتی بگیریم و ما قطعا اگر برنده بشویم، خوشحال خواهیم شد و در غیر این صورت به تیم مقابل باید تبریک بگوییم.

وی با اشاره به حریف فردای فولاد افزود: الوحدات تیمی است که بسیار خطرناک حمله می‌کند اما ما نگران حملات آن‌ها نیستیم، روی بازی خود تمرکز می‌کنیم تا حملات آن‌ها را کنترل کنیم و بازی را به دست بگیریم. همه توانمان را در زمین ارائه خواهیم داد و در این رقابت‌ها باید صد درصد باشیم تا به مرحله بعدی راه پیدا کنیم. بیش از اینکه به تیم مقابل نگاه کنیم، به تیم خود اتکا خواهیم کرد تا عملکرد کاملی داشته باشیم، این همان مسأله منظم بودن و تمرکز داشتن در زمین است.

سسما گفت: باتوجه به مشکلات کرونا خیلی مشکل است که هر سه روز یک بار بازی کنیم، وقت کافی برای ریکاوری نداریم و این از نظر علمی ثابت شده است. ما سعی می‌کنیم با تمرکز زیاد کار کنیم تا بازیکنان حداکثر توان خود را در زمین بگذارند، بازیکنان ما به نظر بدنی در وضعیت مناسبی هستند، جوان و شادابند و تاکنون خوشبختانه مسأله خستگی در تیم ما وجود ندارد البته مشکل خستگی و بازی‌های فشرده برای همه تیم‌ها وجود دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید