sport

فرهاد کرمانشاهی،فرشادمجمدی،کنعانی زادگان،نروزوی فرد،نورافکن ، علیزاده،مهدی حسینی، ترابی ، مهربان ، تبریزی و آل کثیر در میان بهترین های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال هستند.

جی پلاس، هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر هم با انجام شش دیدار پیگیری شد. دو دیدار این هفته میان صنعت نفت - استقلال و فولاد - تراکتور به زمان دیگری موکول شدند. از همین رو با در نظر گرفتن همین شش دیدار برگزار شده تیمی منتخب از بازیکنان این هفته تشکیل دادیم که می‌بینید:

 

دروازه‌بان: فرهاد کرمانشاهی (نفت مسجدسلیمان)

گلر تیم نفت عملکرد درخشانی در هفته بیستم از خودش به نمایش گذاشت و با واکنش‌های ‌خوب و به موقعش مقابل خط حمله قدرتمند سپاهان توانست مانع فروپاشی دروازه تیمش شود و یک‌ کلین شیت با ارزش به ثبت رساند و یک امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد.

 

مدافع راست: فرشاد محمدی مهر (استقلال)

مدافع راست تیم ذوب آهن این روزها حسابی روی دور‌ گلزنی از روی ضربات ایستگاهی است و برای چهارمینن بار در هفته‌های اخیر موفق شد برای تیمش از روی ضربه کاشته گلزنی کند و در یک امتیاز این بازی نقش موثری ایفا کند. او در وظایف دفاعی خودش هم خوب و کم اشتباه ظاهر شد. 

 

مدافع میانی: حسینی کنعانی زادگان (پرسپولیس)

کنعانی زادگان در دیدار هفته بیستم تیمش مقابل نساجی توانست روز کم اشتباهی را سپری کند و هم روی زمین و هم روی کارهای هوایی به خوبی از پس دفع حملات حریف بر آمد و کنترل خوبی روی قطع توپ‌ها داشت و باعث شد حامد لک از ناحیه او فشار چندانی از سوی مهاجمان نساجی متحمل نشود. 

 

مدافع میانی: بهروز نوروزی فرد (نفت مسجدسلیمان)

نوروزی‌فرد که از مدافعان خوب لیگ بیستم بوده و تا کنون چند بار موفق شده در تیم منتخب هفته قرار بگیرد، مقابل سپاهان هم عملکرد خوبی داشت و در کنار درخشش فوق‌العاده کرمانشاهی مقابل خط حمله سپاهان او هم روز خوبی را سپری کرد و در کنترل مهاجمان طلایی پوش عملکرد قابل قبولی از خودش به نمایش گذاشت و در این کلین شیت و یک امتیاز تیمش موثر بود. 

 

مدافع چپ: امید نورافکن (سپاهان)

سپاهان موفق نشد نتیجه قابل قبولی مقابل نفت مسجد سلیمان کسب کند و تساوی بدون گل برای آنها در خانه به نوعی شکست محسوب می‌شود و صدر جدول را هم از دست دادند ولی امید نورافکن در این بازی عملکرد قابل قبولی داشت. او هم راه نفوذ از جناح خودش را به خوبی بست و هم در حملات ارسال‌های خوب و دقیقی برای مهاجمان فرستاد که به درستی مورد استفاده قرار نگرفت. 

 

هافبک دفاعی: علیرضا علیزاده (گل گهر)

هافبک دفاعی تیم گل گهر در جریان برتری دو بر صفر تیمش مقابل پیکان عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت. او ۵ نبرد هوایی موفق داشت و با قطع توپ‌هایش اجازه شکل گیری حمله به مهاجمان پیکان را نمی‌داد. یک پاس کلیدی و یک شوت در چهارچوب هم بخشی دیگر از عملکرد خوب علیزاده مقابل پیکان بود. 

 

 

هافبک میانی: مهدی حسینی (آلومینیوم)

هافبک تیم آلومینیوم در دیدار هفته بیستم مقابل نساجی به خوبی کنترل میانه میدان را بر عهده گرفت و وظیفه بازیسازی برای خط حمله تیم را هم انجام داد. او یک پاس گل داد و دو شوت در چهارچوب داشت و سه بار هم ماشینی‌ها را مجبور به خطا روی خودش کرد تا بهترین بازیکن تیمش لقب بگیر.  

 

هافبک هجومی: مهدی ترابی (پرسپولیس)

ترابی این روزها در ترکیب پرسپولیس تبدیل به همان ستاره‌ای شده که از او انتظار می‌رفت و در هر پستی برای سرخپوشان بازی کند می‌تواند عملکرد درخشانی داشته باشد. ترابی مقابل نساجی در کنار نفوذهای خوب و آزار خط دفاعی حریف و خلق موقعیت، یک پاس گل هم داد تا بازی خوبش را تکمیل کند.

 

هافبک هجومی: حسین مهربان (شهر خودرو)

هافبک تیم شهر خودرو در جریان بازی تیمش مقابل ذوب آهن موفق شد گلزنی کند و تیمش را از یک شکست نجات داد. مهربان با وجود لایه‌های دفاعی مستحکم ذوب آهن چند باری روی دروازه این تیم خطرساز شد و توانست برای خودش و سایر بازیکنان موقعیت ایجاد کند و یکی از همین موقعیت‌ها توسط خودش وارد دروازه شد.

 

مهاجم: مرتضی تبریزی (گل‌گهر)

مهاجم تیم گل گهر پس از پیوستن به این تیم و بازی دوباره زیر نظر قلعه ‌نویی توانست به روزهای خوبش برگردد و در کنار بازی خوب به عنوان زوج شاکری که هفته گذشته در هتریک این بازیکن مقابل ماشین سازی نقش مهمی داشت، این هفته و در برابر پیکان هم خوب بازی کرد و یک گل هم برای تیمش به ثمر رساند. 

 

مهاجم: عیسی آل کثیر (پرسپولیس)

مهاجم پرسپولیس موفق شد در دیدار هفته بیستم مقابل نساجی برای تیمش گلزنی کند تا بازگشت با شکوهی به ترکیب این تیم داشته باشد. آل کثیر با وجود اینکه در ترکیب اصلی نبود و از ابتدا وارد بازی نشد ولی در دقایق حضورش در زمین عملکرد خوبی داشت و یک گل زد و چندین موقعیت روی دروازه حریف ساخت. 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505539
ارسال نظر