life

رئیس کمیته ملی پارالمپیک تاکید کرد : هدف ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو قرار گرفتن در بین ۱۰ کشور برتر از لحاظ رده بندی مدالی است.

جی پلاس، محمود خسروی‌وفا در جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک گفت: کاروان ورزشی ایران بر اساس مصوباتی که داشتیم و با هدف ارتقا جایگاه ایران که در بازی‌های پارالمپیک ریو بدست آوردیم، نفرات کاروان را انتخاب کردیم و هدف ما با توجه به جایگاه پانزدهم دوره قبل بازی های پارالمپیک ، قرار گرفتن در بین ده کشور برتر در جایگاه رده بندی مدال هاست.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: نفراتی که سهمیه گرفتند لزوما نمی‌توانند در قالب کاروان ایران قرار بگیرند و بر اساس توانمندی آنها در کسب مدال المپیکی یا کسب مدال طلا در بازی‌های پارآسیایی 2022 برای آقایان و مدال طلا و نقره برای بانوان می‌توانند به جمع کاروان اضافه شوند.

محمود خسروی‌وفا در این جلسه به همراه دیگر مسئولین کمیته ملی پارالمپیک گزارش هایی را در ابعاد فنی و پزشکی در فرآیند آماده سازی کاروان ورزشی ایران که به نام سردار دل‌ها مزین شده است، ارائه دادند.

خانم یامامورا مادر شهید سرافراز محمد بابایی به عنوان سرپرست معنوی کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پارالمپیک انتخاب شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505140 منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،
ارسال نظر