sport

سرمربی الوحده پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: می دانیم بازی سختی مقابل تیم ایرانی داریم.

جی پلاس، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(چهارشنبه) در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 از ساعت 19 به میزبانی هند به مصاف الوحده امارات می رود.

تین کات سرمربی الوحده در نشست خبری این بازی عنوان کرد: بازی فردا ما مقابل پرسپولیس بدون شک سخت خواهد بود. در هند با مشکل زمین تمرین مناسب مواجه هستیم و به نظرم میزبانی هند مناسب نبوده و می توانست بهتر از این بازی ها باشد. در این بازی اسماعیل مطر حضور نخواهد داشت. اقدام کنفدراسیون فوتبال آسیا در انتخاب هند برای میزبانی از گروه ما مناسب نبود و ما در این زمینه خوش شانس نبودیم.

وی افزود: آب و هوا در اینجا اکنون بسیار گرم است و با ورود ماه مبارک رمضان نمی توانیم در عصرها تمرین کنیم. در بازی اول کار سختی داریم. تیم ایرانی تاکنون در 3 سال گذشته دوبار به فینال این رقابت ها رسیده و می دانیم بازی سختی داریم ولی با تمام قوا در بازی حضور پیدا می کنیم.

سرمربی الوحده از غیبت مهره کلیدی تیمش خبر داد و اعلام کرد اسماعیل مطر 38 ساله که در این فصل 20 بار برای الوحده به میدان رفته و 7 گل نیز به ثمر رسانده بود، نمی تواند تیمش را در بازی با پرسپولیس همراهی کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505130
ارسال نظر