sport

حامد لک که در لیگ قهرمانان 2020 موفق به ثبت پنج کلین شیت شد، در دیدار با الوحده تلاش خواهد کرد تا شروع خوبی را در لیگ قهرمانان رقم بزند.

جی پلاس، گلر اول پرسپولیس که با پیراهن شماره 81 در درون دروازه سرخپوشان حضور دارد، در حالی پای به مسابقات آسیایی گذاشته که شش ماه پیش اولین بازی خود در تیم پرسپولیس را در همین تورنمنت انجام داد و مقابل التعاون خوش درخشید. در آن بازی که با پیروزی یک گله قرمزها همراه بود، حامد لک چند سیو تماشایی انجام داد و با بسته نگه داشتن دروازه برابر حریف عربستانی، به هموار شدن راه صعود پرسپولیس کمک کرد.

حالا در شرایطی که لک سابقه 5 کلین شیت در لیگ قهرمانان با پیراهن پرسپولیس را دارد، فصل جدید این مسابقات این بار در هندوستان آغاز خواهد شد و دروازه‌بان پرسپولیس نیز فرصت دو رقمی کردن آمارش را دارد. لک در لیگ برتر 11 کلین شیت داشته و حالا در اتفاقی رویایی اگر بتواند در تمام بازی ها از دروازه پرسپولیس محافظت کند، شمار کلین شیت آسیایی اش با لیگ برتر برابری خواهد کرد.

او که البته مثل تمام بازیکنان و هواداران پرسپولیس دلهره نتایج تست کرونا را دارد، در این فصل جزو خریدهایی بوده که بیشترین تعداد بازی را انجام داده و تنها در یک بازی رسمی غایب بوده و اکنون نیز اولویت اول کادرفنی برای پست دروازه‌بانی محسوب می‌شود.

حامد لک

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504936 منبع: ورزش 3
ارسال نظر