sport

سرمربی رئال پیش از دیدار ال کلاسیکو گفت: برای این بازی مقابل بارسلونا آماده هستیم ولی این بازی برای ما تنها یک بازی 3 امتیازی است.

جی پلاس؛ تیم فوتبال رئال مادرید فردا(شنبه) در هفته سی ام لالیگا در حساس ترین بازی میزبان بارسلونا است تا یک بازی ال کلاسیکو دیگر را برگزار کند.

فارس نوشت: در همین رابطه زیدان در نشست خبری این بازی گفت: ما برای ال کلاسیکو آماده هستیم. اتلتیکو اکنون صدرنشین جدول لالیگا است و این تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد. البته هنوز امتیازات زیادی پیش رو است و نمی توان تیمی را قهرمان دانست. خوشحالم ما در آمادگی خوبی به سر می بریم و می خواهیم وضعیتمان بهتر شود.

وی درباره امکان جذب ام باپه در تابستان، گفت: من درباره بازیکنی که به همراه ما نیست صحبت نمی کنم. اما درباره ازارد باید بگویم او هنوز آماده نیست ولی وینیسیوس را داریم. درست است ما چند ماه گذشته مصدومان زیادی داشتیم ولی ما بازیکنان دیگر خوبی داریم که می توانند جای خالی بازیکنان مصدوم را پر کنند.

سرمربی رئال ادامه داد: بازی فردا مقابل بارسلونا تنها یک بازی 3 امتیازی مثل بازی های ما مقابل ایبار و کادیز است. درست است ما بازی سختی داریم ولی این بازی چیزی جز یک بازی 3 امتیازی نیست. امیدوارم تکلیف راموس هم مشخص شود و دوست دارم او در مادرید بماند. درباره مسی هم امیدوارم این آخرین ال کلاسیکو او نباشد و امیدوارم در بارسلونا بماند چون ماندن او برای لالیگا هم خوب است. ما از مسی شناخت خوبی داریم اگر گل هم نزند بازیکن بسیار خطرناکی است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504534
ارسال نظر