sport

تیم فوتبال شاهین بندرعامری در جام حذفی میزبان پرسپولیس است اما عکسی از ورزشگاه این تیم شراط عجیب و دور از انتظاری را نشان می دهد.

جی پلاس، پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی طبق قرعه‌کشی این مرحله از رقابت‌ها که روز گذشته انجام شد باید به مصاف شاهین بندرعامری برود و حریف ناشناخته سرخپوشان امتیاز میزبانی این بازی را هم در اختیار دارد.

مسئولان باشگاه شاهین بندرعامری استادیومی تحت عنوان "دانش آموز" را برای این دیدار معرفی کردند ولی این ورزشگاه شرایط عجیب و دور از انتظاری دارد که بعید به نظر می‌رسد بتواند در آن از پرسپولیس میزبانی کند.

بندرعامری نام یک روستای کوچک در بوشهر است و دانش آموز نام استادیوم خانگی این تیم است که وضعیت چمن آن را ملاظحه می‌کنید و امکانات این ورزشگاه هم بسیار ابتدایی است و برای برگزاری دیداری در این سطح در جام حذفی که قرار است پخش زنده تلویزیونی هم داشته باشد مناسب نیست.

البته پیشتر سابقه داشته که مسئولین وقت سازمان لیگ حتی فینال جام حذفی را در ورزشگاه بی کیفیتی اروندان خرمشهر برگزار کرده اند و شاید مسئولین شاهین بندرعامری با استناد به همین قضیه استادیوم خود را در حد و اندازه های اروندان خرمشهر قلمداد کرده اند و پیشنهاد میزبانی در این زمین را ارائه کرده اند.

وضعیت عجیب ورزشگاه شاهین بندرعامری پیش از دیدار با پرسپولیس

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504269
ارسال نظر