life

در صورت تصویب این مصوبه در هفته آینده، قبل از شروع پرداخت حقوق فروردین ماه کارگران، این مصوبه ابلاغ خواهد شد و کارگران در همین ماه جاری از حق مسکن ۴۵۰ هزار تومانی بهره‌مند می‌شوند.

جی پلاس؛ مصوبه افزایش حق مسکن با قید فوریت به دولت ارسال شده و کارگران انتظار دارند قبل از شروع پرداخت حقوق فروردین دولت آن را تصویب کند.

مصوبه افزایش ۵۰ درصدی حق مسکن کارگران که شورایعالی کار مصوب کرده از فروردین اجرایی شود، با قید فوریت به هیات دولت ارسال شده است. اعضای کارگری شورایعالی کار و کارگران کشور انتظار دارند هیات دولت در اولین جلسه خود در هفته آینده این مصوبه را به تصویب نهایی برساند و به تمام کارگاه‌های کشور ابلاغ کند.

 

پرداخت حق مسکن ۴۵۰ هزار تومانی در ماه جاری؟

 

در صورت تصویب این مصوبه در هفته آینده، قبل از شروع پرداخت حقوق فروردین ماه کارگران، این مصوبه ابلاغ خواهد شد و کارگران در همین ماه جاری از حق مسکن ۴۵۰ هزار تومانی بهره‌مند می‌شوند. در غیر این صورت اگر تصویب و ابلاغ به بعد از پرداخت حقوق‌ها بکشد کارگران باید در ماه آینده ما به التفاوت ۱۵۰ هزار تومانی حق مسکن فروردین را با حقوق اردیبهشت دریافت کنند.

کارگران انتظار دارند با توجه به بحران معیشتی موجود، هیات دولت در تصویب نهایی حق مسکن تا جایی که امکان دارد تعجیل کند تا پرداخت مابه التفاوت بازهم موجب قانون گزیزی جدیدی برای برخی کارفرمایان نشود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504122 منبع: ایلنا
ارسال نظر

موضوعات داغ