sport

فدراسیون فوتبال برای میزبانی بحرین در مرحله انتخابی جام جهانی علیه AFCبه دادگاه CAS شکایت کرده است.

جی پلاس، فدراسیون فوتبال امیدوار بود از طریق رایزنی با AFC و مذاکره با سران کنفدراسیون فوتبال آسیا، این ماجرا به صورت دوستانه حل شود و میزبان بازیهای گروه C تغییر پیدا کند منتهی حالا که خبری از تغییر میزبان نیست و تیم ملی باید به بحرین سفر کند، فدراسیون سراغ شیوه دیگری رفته است.

بر اساس آخرین اخبار تایید شده، فدراسیون فوتبال از AFC به دادگاه عالی ورزش(کاس) شکایت کرده و هزار فرانک برای ثبت شکایت به حساب این دادگاه واریز کرده است.

 از دید عزیزی خادم و همکارانش، دادن میزبانی به بحرین هیچ منطق و دلیل محکمی ندارد و به همین دلیل آنها با شکایت به دادگاه عالی ورزش، از الان به دنبال این هستند که در صورت صعود تیم ملی به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، دیگر خبری از گرفتن میزبانی از تیم ملی نباشد و شاگردان اسکوچیچ بتوانند در ورزشگاه آزادی از رقبایشان پذیرایی کنند.

فدراسیون فوتبال در مراحل دیگر دادرسی حدود ۲۵۰۰۰ فرانک و در صورت تعیین قضات و هزینه های آنها در مجموع حداقل باید ۵۰۰۰۰ فرانک به دادگاه کاس بپردازد.

این اتفاق در حالی می افتد که به خاطر نداریم فدراسیون یک کشور از کنفدراسیون قاره‌ای‌اش شکایت کند و ظاهرا فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه می خواهد پیشرو باشد!

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503918 منبع: فوتبالی
ارسال نظر

موضوعات داغ