life

کاپیتان تیم ملی والیبال پس از قهرمانی همراه با تیم باشگاهی‌اش در چین به ایران بازگشت.

جی پلاس، اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ایران این روزها در شرایطی برگزار می‌شود که نفراتی همچون سعید معروف، سید محمد موسوی، بردیا سعادت، میلاد عبادی‌پور و ولادیمیر آلکنو و توتولو در تمرینات حضور ندارند.

امیر خوش ‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران درمورد زمان اضافه شدن این نفرات به اردوی تیم ملی اظهار داشت: سعید معروف که چندی پیش توانست همراه با تیم بایک موتور عنوان قهرمانی لیگ چین را کسب کند به ایران بازگشته و هم‌اکنون در ارومیه است. از آلکنو خواسته‌ام که زمان دقیق حضور لژیونرها را مشخص کند و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

وی ادامه داد: معروف بیش از یک سال ایران نبود و نیاز داشت که خانواده‌اش را ببیند. ضمن اینکه او نیاز به استراحت هم دارد و تا چند روز آینده باید تست کرونا بدهد و پس از آن قطعاً به جمع سایر نفرات اضافه خواهد شد. میلاد عبادی‌پور و محمد موسوی هم در لیگ‌های لهستان و ایتالیا درگیر مسابقات باشگاهی هستند.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: بردیا سعادت همزمان با سعید معروف به ایران رسید و احتمالاً پس از دادن تست کرونا و تا 3 روز آینده درصورت منفی بودن تست کرونایش به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد. آلکنو و توتولو هم درگیر مسابقات تیم زنیت کازان هستند و در پایان کارشان بلافاصله ایران خواهند آمد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503893 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ