sport

سرمربی تیم فوتبال پورتو باوجود برد این تیم در هفته بیست و پنجم لیگ پرتغال، به خستگی بازیکنان ملی پوش و خارجی پورتو اشاره کرد.

جی پلاس، تیم فوتبال پورتو بامداد امروز در هفته بیست و پنجم لیگ فوتبال پرتغال موفق شد با نتیجه ۲ بر یک و به سختی تیم سانتاکلارا را شکست بدهد.

پورتو در حالی این مسابقه را آغاز کرد که «ژسوس کورونا» بازیکن تاثیرگذار و مکزیکی این تیم به عنوان نفر تعویضی وارد زمین شد. همچنین «زیدو» و «امبمبا» دیگر بازیکنان خارجی پورتو هم به دلیل خستگی و حضور در تیم‌های ملی کشورشان فرصت بازی برای این تیم پرتغالی را پیدا نکردند.

در این میان مهدی طارمی از جمله نفراتی بود که باوجود حضور در اردوی تیم ملی ایران، فرصت حضور در ترکیب اصلی پورتو را پیدا کرد.

در پایان مسابقه، «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو به خستگی بازیکنان ملی پوش و خارجی تیمش اشاره کرد و گفت: باید خستگی بازیکنان را بررسی کنیم. کورونا یکی از بازیکنان بوده که بیشترین زمان را برای تیم ملی کشورش در دو مسابقه انجام داد و امروز استراحت کرد.

وی افزود: متاسفانه این باشگاه‌ها هستند که هزینه اش را می‌دهند. زیدو روز آخر به اردوی ما اضافه شد. امبمبا (مدافع کنگویی) هم با محدودیت‌های بین المللی که در پرواز‌ها وجود دارد، با یک سفر باورنکردنی به پرتغال بازگشت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503711
ارسال نظر

موضوعات داغ