life

فیلم سینمایی «گودزیلا در برابر کونگ» در سه روز اکرانش بهترین افتتاحیه در دوران کرونا را رقم زده است.

جی پلاس، به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم سینمایی «گودزیلا در برابر کونگ» با ۱۱.۶ میلیون دلار فروشی که در روز جمعه داشت، به فروش سه روزه ۲۷.۹ میلیون دلاری رساند. انتظار می‌رود این فیلم در روز یکشنبه از فروش ۴۲ میلیون دلاری عبور کند.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ این میزان از فروش، محصول افسانه‌ای برادران وارنر را به پرفروش‌ترین فیلم افتتاحیه در گیشه آمریکا از زمان آغاز پاندمی کرونا تبدیل می‌کند. «گودزیلا در برابر کونگ» در بیش از ۳ هزار سینما اکران می‌شود که بیشترین تعداد سینمایی است که به یک فیلم در دوران کرونا اختصاص داده شده است.

با این حال هنوز هم گیشه آمریکای شمالی با چالش‌هایی برای بازگشت به شرایط عادی درگیر است.

بیش از ۹۳ درصد بازار‌های آمریکا اکنون در حال فعالیت هستند، اما این درصد در کانادا ۲۴ است. همچنین بسیاری از سینما‌ها در بازار‌های مهم آمریکا مثل لس آنجلس و نیویورک با محدودیت‌های ظرفیتی مجاز به فعالیت هستند. روز سه شنبه بود که لس آنجلس وارد طبقه بندی کرونایی نارنجی شد، اما سینما‌ها تا روز پنجم آوریل اجازه نخواهند داشت که بیشتر از ۲۵ الی ۵۰ درصد ظرفیتشان استفاده کنند.

«گودزیلا در برابر کونگ» که پنجمین فیلم از این مجموعه سینمایی در دنیای هیولاهاست، از سوی مخاطبان سینما امتیاز بالایی را دریافت کرده و طبق آمار، بیشتر در جذب مخاطبان مرد و جوانان موفق بوده است.

تاکنون بیشترین افتتاحیه سه روزه در آمریکای شمالی به فیلم سینمایی «ژنگ شگفت انگیز ۱۹۸۴» با ۱۶ میلیون دلار تعلق داشته است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503696 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ