sport

عنایتی عنوان کرد؛

رضا عنایتی درباره سرمربیگری در استقلال گفت: زیاد عجله ندارم و دنبال جنجال و آشوب و حاشیه نیستم.

جی پلاس، رضا عنایتی، کاپیتان و مهاجم سابق تیم استقلال تهران امیدوار است آبی پوشان با حضور مربیان جدید بتواند مسیر موفقیت را سپری کند تا در نهایت به قهرمانی دست پیدا کنند. مشروح گفتگوی نوروزی عنایتی را می‌خوانید:

تفاوت سرمربیگری در لیگ برتر و لیگ یک چیست؟

مطمئنا لیگ یک به مراتب خیلی سخت‌تر از لیگ برتر است چرا که کمتر روی آن زوم می‌کنند و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد کمتر بازتاب دارد؛ فوتبال بازی کردن در لیگ یک بسیار سخت‌ است.

نظارت در لیگ یک کمتر است؟

مطمئنا اینگونه است. الان شکاف بزرگی که بین لیگ برتر و لیگ یک بوده همین است که دوستان باید این دو را به یک چشم ببینند که مثلا بازی کردن ما مقابل آلومینیوم اراک در جام حذفی خیلی دردسرساز بود چرا که کیفیت توپ‌ها فرق داشت. چرا لیگ یک و لیگ برتر نباید با یک توپ یکسان بازی کنند؟ لیگ برتر و لیگ یک هم باید اندازه هم تیم داشته باشند. این‌ها برنامه ریزی‌های ساده است که امیدواریم با آمدن مدیریت جدید در فدراسیون فوتبال بیشتر روی این موضوع زوم کنند.

شرایط استقلال را دنبال می‌کنید؟

صد در صد. مگر می‌شود استقلالی بود و شرایط این تیم را پیگیری نکرد؟ بازی‌های استقلال را می‌بینم و امیدوارم که موفق باشند.

به سرمربیگری استقلال فکر می‌کنید؟

ما زیاد عجله نداریم و دنبال جنجال و آشوب و حاشیه نیستیم. من یک هدفی را برای خودم گذاشتم که کم کم به سمت آن حرکت می‌کنم و امیدوارم که در تیم‌های بزرگ هم مربیگری کنم.

تحولات در استقلال را چطور دیدید؟

همیشه تغییر و تحول در همه تیم‌ها وجود دارد. باید از محمود فکری تشکر کرد چرا که تمام توانش را برای موفقیت استقلال بکار گرفت و الان باید از کادر جدید حمایت کرد تا استقلال ضربه نخورد. هیچ نامی بزرگتر از استقلال نیست.

برای استقلال شانس قهرمانی قائل هستید؟

نباید عجله کنیم. هر کادری که روی کار می‌آید یک تفکراتی دارد و این تفکرات پله به پله باید پیاده شود، با عجله کردن چیزی برطرف نمی‌شود، مطمئنا باید از حساسیت‌های کاذب کم کرد و این را هم باید بدانیم که خیلی‌ها هستند علاقه‌ای به موفقیت استقلال ندارند. باید همه جوانب را در نظر داشت و مطمئن پیش رفت. من از دور استقلال را دنبال می‌کنم و رنگ آبی را می‌بینم و لذت می‌برم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503154 منبع: ایلنا
ارسال نظر