sport

مدیرعامل استقلال گفت: همه از لیونل مسی و رونالدو صحبت می‌کنند. از باب طنز می‌گویم دوست دارم با چنین بازیکنانی کار کنیم.

جی پلاس، احمد مددی، آخرین مدیرعامل باشگاه استقلال تهران که طی ماه‌های اخیر مورد انتقاد قرار داشته حضور در این سمت را یک چالش جذاب می‌داند و امیدوار است آبی پوشان به همراه فرهاد مجیدی و کادرفنی جدید بتوانند این تیم را به قهرمانی در آسیا که خواسته هواداران است، برسانند.

قبول دارید حواشی ضربات زیادی به استقلال زده است؟

ایلنا نوشت؛ صد در صد با این حرف موافقم. من تصورم این است آن چیزی که باعث می‌شود استقلال به نتایج و شرایط آرمانی و مطلوب برسد این است که همه زیر پرچم استقلال جمع شوند. این همه شامل پیشکسوتان و همه هواداران می‌شود. یک مقداری اگر گذشت داشته باشیم و با هم مقداری رابطه بهتری برقرار کنیم تمام این مسائل و حواشی از استقلال دور خواهد شد.

استقلال در آسیا می‌تواند عملکرد موفقی داشته باشد؟

من به این کادرفنی و بازیکنان ایمان دارم، اعتقاد دارم اگر بازیکنان خودشان باشند و تدابیر تاکتیکی سرمربی و کادرفنی محترم را پیاده کنند واقعا صعود از مرحله گروهی دور از دسترس نیست. 

چشم انداز استقلال با فرهاد مجیدی قهرمان آسیاست؟

بله، واقعا به این می‌اندیشیم. آقای مجیدی انگیزه‌های بسیار فراوانی دارند و آمدند که با این تیم به افتخارات بسیار زیادی در هر سه جام برسند. 

از مدیران قبلی استقلال مشاوره می‌گیرید؟

من با برخی از مدیران چه در استقلال و چه در این تیم نبودند، به طور واضح بگویم برخی مدیران ورزشی حتما در تماس هستم و مشاوره می‌گیرم.

به عنوان مدیرعامل دوست دارید چه بازیکنی را جذب کنید؟

یک آرزوی خیلی دست نیافتنی برای همه به نظرم وجود دارد. همه از لیونل مسی و رونالدو صحبت می‌کنند. از باب طنز می‌گویم دوست دارم با چنین بازیکنانی کار کنیم ولی خب همه می‌دانند که آرزوی دست نیافتنی و محال است اما در لیگ داخلی بازیکنان ما هم اکنون از بهترین ها هستند و ما تیم کامل و منسجمی در اختیار داریم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1502737 منبع: ایلنا
ارسال نظر

موضوعات داغ