sport

تنها یک بازیکن در رئال مادرید می تواند در هر پستی که زین الدین زیدان بخواهد بازی کند.

جی پلاس؛ فدریکو والورده یکی از مهره های اصلی رئال مادرید به حساب می آید. زین الدین زیدان این موضوع را به خوبی می داند و بهتر است بگوییم می داند چگونه از او بهترین استفاده را ببرد.

ایسنا نوشت: سرمربی رئال مادرید مقابل سلتاویگو، هافبک اروگوئه ای را کمی جلوتر از پست همیشگی اش قرار داد. والورده در پست جدید خود خوب کار کرد با وجود این که عادت داشت همیشه به عنوان یک هافبک بازی کند. زیدان از بازیکن رئال مادرید به عنوان وینگر راست بهره برد.

والورده نشان داد می تواند در هر پستی که بخواهند بازی کند و از چنین فرصت هایی بهترین استفاده را می کند. زیدان از این موضوع خوشحال است نه تنها به خاطر موقعیت هافبک اروگوئه ای بلکه هر کجا که این بازیکن بازی کند همیشه جواب می دهد. سرمربی فرانسوی نمی تواند از همه چنین خواسته ای داشته باشد.

روی فرم بودن فده و عملکردش موجب شد جلوتر از دیگر بازیکنانی همچون مارکو آسنسیو و رودریگو قرار بگیرد. سفیدپوشان می دانند که یک جواهر دارند و اجازه نخواهند داد این بازیکن مادرید را ترک کند. در چنین شرایطی بایرن مونیخ می خواهد به هر شکلی شده است با والورده قرارداد امضا کند تا از این بازیکن با استعداد در ترکیب خود استفاده کند.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1502197
ارسال نظر

موضوعات داغ