sport

مدافع تازه به خدمت گرفته قرمزها فعلا نمی تواند در تمرین پرسپولیس شرکت کند.

جی پلاس؛ در حالی که فرشاد فرجی ظهر امروز با حضور در محل باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با این باشگاه رسمی کرد اما با توجه به مخالفت مالک شهرخودرو این بازیکن نتوانست در تمرین امروز قرمزها شرکت کند.

فوتبالی نوشت: مالک باشگاه شهرخودرو معتقد است این باشگاه هنوز به صورت کامل واگذار نشده و پرسپولیسی ها برای ثبت قرارداد فرجی و حضور این بازیکن در تمرینات باید رضایت فرهاد حمیداوی را بگیرند. گفته می شود فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو امروز به فدراسیون فوتبال رفته و گفته که تیم هنوز تحت مالکیتش است و اعضای هیات مدیره این تیم و همچنین کادر فنی خواهان حفظ فرشاد فرجی و امین قاسمی نژاد هستند.

این اتفاق به دلیل مشخص نبودن تکلیف واگذاری و طرف قرارداد بودن فرشاد فرجی و امین قاسمی نژاد با باشگاه شهرخودرو است اما اگر انتقال شهرخودرو انجام پذیرد و تکلیف امضاها روشن شود، فرشاد فرجی و امین قاسمی نژاد بدون مشکل می توانند به پرسپولیس و استقلال بروند.

 گفتنی است این دو انتقال در صورت صدور رضایتنامه از سوی حمیداوی مالک حال حاضر باشگاه شهرخودرو میسر می‌شود و او باید طی رضایتنامه رسمی با جدایی ما موافقت کنند. فرشاد فرجی که پیش از این هم در مقطعی مورد توجه پرسپولیس قرار داشت و نتوانست به خواسته خود دست یابد، اینبار نمی‌خواست تجربه گذشته برایش تکرار شود و به همین منظور شخصا پیگیری این پرونده را دنبال کرد و توانست با تامین مبلغ 2 میلیاردی، رضایت کادر فنی این باشگاه را برای حضور در پرسپولیس و جمع شاگردان یحیی گل محمدی دریافت کند.

باید منتظر ماند و دید بالاخره تکلیف فرجی و باشگاه شهرخودرو به کجا ختم خواهد شد و آیا فرهاد حمیداوی بالاخره راضی خواهد شد تا رضایت نامه مدافع تازه به خدمت گرفته قرمزها را صادر کند یا اتفاق دیگری می افتد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1501461
ارسال نظر

موضوعات داغ