life

جدیدترین خودروی الکتریکی آئودی مجهز به HUD شد و تا اوایل سال ۲۰۲۲ کاملاً رونمایی می‌شود.

جی پلاس، آئودی اطلاعات مربوط به شاسی بلند الکتریکی جمع و جور ۲۰۲۲ Q ۴ e-tron آینده خود را منتشر کرد که پیش از رونمایی کامل آن در ماه آوریل، در استتار پیچیده شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ ۲۰۲۲ Q ۴ e-tron تا پایان امسال تولید می‌شود و در اوایل سال ۲۰۲۲ در نمایشگاه‌های ایالات متحده قرار می‌گیرد. آئودی در خط e-tron تولید می شود، ۲۰۲۲ Q ۴ e-tron چهارمین خودروی الکتریکی e-tron از خودروساز آلمانی است که به ایالات متحده می‌آید و وارد فضای کامپکت SUV می‌شود.

بر اساس پلت فرم MEB گروه فولکس واگن، این شاسی بلند برقی دارای فضای بار در پشت صندلی‌های جلو است که تقریباً با آئودی Q ۵، ۲۰۲۱ هم تراز است و دارای یک سیستم جدید HUD  است که به ناوبری کمک می‌کند.  نسخه تولیدی ۲۰۲۲ Q ۴ e-tron در ابتدا با پوشش استتار نشان داده می‌شود، اما حتی با این استتار، کاملاً واضح است که طراحی بیرونی خودرو بسیار نزدیک به کانسپت Q ۴ e-tron است که این خودروساز در سال ۲۰۱۹ به نمایش گذاشت.

آئودی2022 Q4 e-tron EV مجهز به HUD شد

Q ۴ e با فاصله دو محور ۱۰۸.۷ اینچ و طول ۱۸۰.۷ اینچ -tron تقریباً همان ابعاد خارجی فولکس واگن ۲۰۲۰  ID.۴ را دارد که بر روی پلت فرم MEB سوار می‌شود، اگرچه آئودی حدود یک اینچ کوتاه‌تر است. در حالی که VW به دنبال رویکردی مینیمالیستی‌تر است، فضای داخلی Audi-Q ۴ e-tron بازتاب دهنده برند لوکس است.

Q ۴ e-tron دارای یک پشت مانیتور ۱۰.۳ اینچی است. آخرین نسخه سیستم سرگرمی MMI خودروساز در یک صفحه نمایش استاندارد ۱۰.۱ اینچی یا یک صفحه نمایش ۱۱.۶ اینچی اختیاری قرار دارد. روی شیشه جلو اتومبیل، آئودی در حال معرفی یک نمایشگر سر (HUD) شبیه به آنچه مرسدس به آخرین نسخه MBUX اضافه کرده است، است.

آئودی2022 Q4 e-tron EV مجهز به HUD شد

فضای داخلی با ترکیبی چرم طبیعی و مصنوعی پوشیده شده است، تقریباً در مورد تمام خودرو‌های برقی، یک راه حل داخلی پایدارتر نیز وجود دارد، مخلوطی از مصنوعی و میکروفیبر دینامیکا، که از منسوجات بازیافت شده و بطری‌های پلاستیکی ۴۵ درصد ساخته شده است. آئودی می‌گوید در نتیجه ماده‌ای ساخته شده است که شبیه جیر است.

از نظر بار، صندلی‌های عقب پایین، ۲۰۲۲ Q ۴ e-tron دارای ۵۲.۶ فوت مکعب فضا است، که تقریباً هم تراز فضای بزرگتر ۲۰۲۱ آئودی Q ۵ با ۵۳.۱ فوت مکعب فضای بار در پشت صندلی‌های جلو است. با بالا بودن صندلی‌های عقب، Q ۴ e-tron ۱۸.۴ فوت مکعب فضای بار دارد.

آئودی2022 Q4 e-tron EV مجهز به HUD شد

در حالی که هنوز اطلاعات قیمت و دامنه به اشتراک گذاشته نشده است، ۲۰۲۱ Volvo XC ۴۰ Recharge احتمالاً نزدیکترین رقیب Q ۴ e-tron در فضای SUV برقی جمع و جور است. آئودی ۶.۵ اینچ طولانی‌تر و فضای کلی محموله ۵.۲ اینچ بیشتر از ولوو برقی است.

آئودی مشخصات موتور یا باتری را به اشتراک نگذاشته است. اطلاعات قیمت گذاری نیز در دسترس نیست، اما ما پیش بینی می‌کنیم که آئودی Q ۴ e-tron ۲۰۲۲ از حدود ۵۵ هزار  دلار شروع شود. پیش بینی می‌شود آئودی Q ۴ e-tron را تا پایان امسال و با تحویل خودرو از اوایل سال ۲۰۲۲ آغاز به کار کند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1500824 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ