sport

دورتموند موفق شد با ارائه یک بازی خوب با ۴ گل شالکه را شکست دهد.

جی پلاس؛ در یکی از حساس ترین بازی های هفته بیست و دوم بوندسلیگا شالکه در دربی روهر میزبان دورتموند بود که این مسابقه احساس نهایتاً با نتیجه 4-0 به سود دورتموند خاتمه یافت.

این شالکه بود که کار را بهتر آغاز کرد و در ابتدای بازی روی شوت پای چپ سعد کولاسیناچ به یک موقعیت دست یافت اما ضربه این بازیکن با اختلاف به بالای دروازه رفت.

در ادامه دورتموند توپ و میدان را در اختیار گرفت و در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد موفق شد گل اول را به ثمر برساند. اشتباه بازیکنان شالکه در خط دفاعی باعث شد جیدون سانچو بعد از توپ گیری و با یک ضربه محکم دروازه این تیم را باز کند تا نتیجه 1-0 شود.

در دقیقه 45 دورتموند توانست گل دوم را هم به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه شالکه کند. ارسال جیدون سانچو با ضربه قیچی ارلینگ هالند همراه شد تا دورتموند با یک سوپر گل و نتیجه 2-0 راهی رختکن شود.نیمه دوم هم با برتری تیم مهمان آغاز شد و این تیم توانست در دقیقه 60 به گل سوم دست پیدا کند. همکاری فوق العاده بازیکنان دورتموند با ضربه تمام کننده رافائل گریرو همراه بود تا نتیجه 3-0 شود.

در دقیقه 79 ارلینگ هالند موفق شد گل دوم خود و چهارم تیمش را وارد دروازه شالکه کند. بلینگهام با یک ارسال ارلینگ هالند را مقابل دروازه خالی قرار داد و این بازیکن نیز موفق به گلزنی شد تا نتیجه 4-0 شود.

در ادامه نیز تغییری در نتیجه مسابقه حاصل نشد تا دورتموند با یک پیروزی پرگل به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کند.

حجم ویدیو: 2.36M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1497822
ارسال نظر

موضوعات داغ