sport

مهاجم ایرانی تیم سانتاکلارا پرتغال گفت: از ۲ باشگاه تراکتور و پرسپولیس پیشنهاد دارم.

 جی پلاس، شهریار مغانلو درباره آخرین وضعیت خود در لیگ پرتغال اظهار داشت: شرایط خوبی در این لیگ دارم و در دیدار آخر سانتاکلارا هم بازی کردم که نمره خوبی هم گرفتم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی درباره میزان رضایت خود از انتخاب سانتاکلارا توضیح داد: به هر حال من باید این شرایط را تجربه کرده و از روند یکنواختی در می آمدم. چیزهای یادی در این مدت یاد گرفتم.

مهاجم تیم سانتاکلارا درباره پیشنهاد از باشگاه پرسپولیس گفت: به جز پرسپولیس یکی دو باشگاه دیگر هم به من پیشنهاد داده اند. خودم زیاد دخالت نمی کنم و کار را به مدیر برنامه ام سپرده ام. اگر صلاح بداند این اتفاق بیفتد برای من خوشحال کننده است.

مغانلو در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی اضافه کرد: پرسپولیس و تیم های دیگر مثل تراکتور که به من پیشنهاد داده اند تیم های بزرگی هستند. سپاهان به من پیشنهادی نداده است.

وی درباره اینکه شنیده می شود در صورت دریافت رضایت نامه اش انتقالش به پرسپولیس قطعی می شود ، عنوان کرد: فکر می کنم مدیربرنامه بیشتر در جریان کارهای رضایت نامه است و من اطلاع خاصی ندارم.

مهاجم لژیونر فوتبال ایران درباره اینکه خودش ترجیح می دهد همچنان در خارج از کشور بازی کند یا به تیم پرسپولیس بیاید، گفت: من پرسپولیس را دوست دارم زیرا تیم بزرگی است که در سال های اخیر موفقیت های زیادی کسب کرده و باید دید قسمت چیست و چه پیش می آید.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1497683 منبع: برنامه تلویزیونی
ارسال نظر

موضوعات داغ