sport

عملکرد خوب یحیی گل محمدی و کریم باقری در دیدار روز گذشته که به یاد دو چهره دوست داشتنی فوتبال برگزار شده بود، مورد ارزیابی بازیکنان و اعضای تیم قرار گرفت که جملگی از نمایش خوب باقری و گل محمدی در این بازی تمجید کردند.

جی پلاس، تمرین امروز چهارشنبه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 12 امروز در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز شد.

*پیش از شروع تمرین، جلسه فنی با حضور بازیکنان برگزار و نکات لازم از سوی کادر فنی برای سرخپوشان تشریح و منتقل شد.

*تمرین با گرم کردن زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز و دروازه‌بان‌ها هم با داود فنایی، برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند.

*سپس سرخپوشان در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند که یحیی گل محمدی نیز در یکی از گروه‌ها، پا به پای بازیکنان بازی کرد.

در مرحله بعدی، پاسکاری‌های کوتاه و تحت فشار در دستور کار قرار گرفت و در پایان نیز فوتبال درون تیمی به اجرا در آمد.

*بازیکنان در تمرین امروز با آمادگی کامل حضور داشتند و بی‌صبرانه منتظر آخرین بازی در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ هستند.

*عملکرد خوب یحیی گل محمدی و کریم باقری پس از سالها دوری از میادین، در دیدار روز گذشته که به یاد دو چهره دوست داشتنی فوتبال برگزار شده بود، مورد ارزیابی بازیکنان و اعضای تیم قرار گرفت که جملگی از نمایش خوب باقری و گل محمدی در این بازی تمجید کردند.

*تمرین امروز سرخپوشان پس از 70 دقیقه به پایان رسید و بازیکنان پس از آن راهی رختکن شدند.

*تیم فوتبال پرسپولیس فردا آخرین جلسه تمرینی خود را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌کند و سپس با پروازی اختصاصی تهران را به مقصد سیرجان ترک خواهد کرد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و گل گهر معوقه از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) از ساعت 15:40 دقیقه جمعه در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان آغاز خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1497343
ارسال نظر