sport

یادداشت جی پلاس؛

چند هفته ای از درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند نمی گذرد که در اتفاقی عجیب نشست خبری برای دیدار دوستانه میان پیشکسوتان به یاد آن ها و با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود!

گروه ورزشی جی پلاس، مونا کلهران مقدم؛ درس نمی گیریم، هنوز چند هفته بیشتر از درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند نمی گذرد که قرار است دیداری دوستانه به یاد و احترام این دو فوتبالیست برگزار شود.

دیداری بین دو تیم ۹۸  و پیشکسوتان سرخابی. چهره های معروف زیادی هم قرار است در این مسابقه به میدان برود اما آنچه که امروز اتفاق افتاد عمق فاجعه بود؛ یعنی برگزاری نشست خبری برای این مسابقه. فیلم این نشست را حتما ببینید، بازیکنان در فاصله خیلی نزدیک کنار هم نشسته اند و روبروی شان پر از خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران! سوال اینجاست که ضرورت برگزاری این نشست چه چیزی بوده است؟

هنوز پیراهن های مشکی برای داغ بزرگی که بر فوتبال این مملکت باقی مانده از تن ها در نیامده و انگار همه فراموش کرده اند که مهرداد و علی به چه علتی فوت کرده اند؟

شاید اگر آن برنامه اینترنتی نبود، شاید اگر فاصله ها رعایت می شد و شاید اگر ماسک ها روی صورت بود امروز این داغ بر دل سنگینی نمی کرد. نه؛ انگار قرار نیست درس بگیریم. انگار فراموشکار شده ایم و انگار نمی خواهیم قبول کنیم که کرونا هست، خطرناک هم هست و در کمین است تا جان عزیزان مان را بگیرد. گوش مان از این حرف ها پر است یا نه، اصلا نمی خواهیم چیزی بشنویم. خدا بیامرزد مهرداد و علی را. دوستان، آنها را کرونا از ما گرفت،کرونا.

 

فیلم این نشست خبری در ادامه آمده است؛

حجم ویدیو: 17.23M | مدت زمان ویدیو: 00:02:10
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496980
ارسال نظر

موضوعات داغ