sport

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه بارسلونا از رفتار یک مجله ورزشی اروپایی به خاطر بی احترامی به لیونل مسی انتقاد کرد.

جی پلاس، ریوالدو بعد از آنکه تصویر لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا را با پیراهن پاری سن ژرمن روی جلد مجله فرانس فوتبال دید، از این نشریه فرانسوی انتقاد کرد.

فارس نوشت؛ وی گفت: مجله معتبر فرانس فوتبال تصمیم گرفت تصویر مسی را با پیراهن سن ژرمن روی جلد خود بگذارد. این رفتار نادرستی است. چون بی احترامی به بارسلونا محسوب می شود. به خصوص که در لیگ قهرمانان اروپا با همین تیم بازی دارد.

ریوالدو که در سال های 1997 تا  2002 برای بارسا بازی کرد،  افزود:اما این حرکت همچنین به خود مسی هم بی احترامی است. چون می تواند به او آسیب بزند. اگر این تیم اسپانیایی حذف شود، بسیاری از طرفدارانش یا مطبوعات می توانند بگویند وی تمرکز نداشته است. به همین خاطر فشاری دیوانه کننده بر او وارد خواهد شد.

این چهره صاحب نام ادامه داد: این حرکت می تواند تحریکی علیه مسی تلقی شود. به نظر می رسد این یک اشتباه مشخص است. من تعجب می کنم این مجله در سراسر جهان معتبر است اما این که هدفش از انجام چنین کاری چه بوده، را درک نمی کنم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496401 منبع: فارس
ارسال نظر