life

جامعه ورزش ایران اعم از موتورسواران، دوچرخه سواران و اسکیت بازان و... ، به نیابت از مردم ایران و شهدای گرانقدر بویژه شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام به مسیرپیمایی در یوم الله 22 بهمن خواهند کرد.

جی پلاس، جامعه ورزش ایران اعم از موتورسواران، دوچرخه سواران و اسکیت بازان و... ، به نیابت از مردم ایران و شهدای گرانقدر بویژه شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام به مسیرپیمایی در یوم الله 22 بهمن خواهند کرد.

با توجه به شرایط ویژه امسال و دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره عدم برگزاری راهپیمایی توسط مردم مومن و شریف ایران اسلامی در 22 بهمن ماه، جامعه ورزش برای زنده نگه داشتن شعائر ملی و انقلابی ملت بزرگ ایران، به صورت نمادین اما با شکوه و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، اقدام به مسیرپیمایی می نمایند.

این مسیرپیمایی در روز چهارشنبه یوم الله 22 بهمن از میدان فردوسی تا میدان آزادی انجام خواهد گرفت و ساعت 8:30 صبح 22 بهمن جمعی از موتورسواران، دوچرخه سواران و اسکیت بازان و دیگر ورزشکاران از مقابل سردرب دانشگاه تهران (خیابان انقلاب ) در مسیرهای معین شده حرکت می کنند.

جامعه ورزش که به نیابت از آحاد مردم ایران جشن یوم الله 22 بهمن را برگزار خواهند کرد تلاش می کنند تا این مراسم؛ باشکوه هرچه بیشتر برگزار و با حضور خود بار دیگر میزان عشق و اردات خود را به شهدا و اماممین انقلاب اعلام کرده وبه دنیا نشان دهند که در تمام عرصه ها پای انقلاب و آرمانها در کنار دیگر اقشار جامعه ایستاده اند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495905
ارسال نظر

موضوعات داغ