sport

دکتر هاشمیان پزشک علی انصاریان درباره آخرین وضعیت او گفت: امروز عکس های ریه او از دیشب بهتر است اما شرایط کمی پیچیده است.اگر اکسیژن رسانی بالا بیاید، وضعیت خوب است در غیر این صورت وضعیت بسیار خطرناک خواهد شد.

جی پلاس، پزشک علی انصاریان در آخرین جزییات از وضعیت او گفت: بیماری کووید 19 شدت بسیاری در ایشان داشت، سی تی اسکن ایشان نواحی قائده ریه را در بر گرفته بود در سمت راست ریه ایشان فیبروز تشکیل شده بود و ایشان به بیمارستان فرهیختگن مراجعه می کنند و در بخش مراقبت های ویژه بستری می شوند.

وی ادامه داد: شب گذشته حدود ساعت 8 ایشان دچار تنگی نفس فزاینده و افت اکسیژن رسانی خون و افزایش تعداد تنفس می‌شوند.راهی هم جز اقدام تهاجمی برای ایشان و وصل کردن به دستگاه تهویه مکانیکی وجود نداشت، عکس های ریه ای که بلافاصله از ایشان گرفته شد، جالب نبود. امروز عکس ها از دیشب بهتر است اما شرایط کمی پیچیده است.

پزشک انصاریان گفت: داروهایی که برای دیگر بیماران کرونایی در ایران استفاده می شود، برای ایشان هم استفاده شده است، داروها، فشار خون را افزایش می دهند و امیدواریم نقایصی در دیگر ارکان ها اتفاق نیفتد. اگر اکسیژن رسانی بالا بیاید، وضعیت خوب است در غیر این صورت وضعیت بسیار خطرناک خواهد شد.  ایشان افزایش ضربان قلب داشتند و از دیشب شدت بیشتری گرفته است اما خدا را شکر آمبولی ریه نداشتند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1494932
ارسال نظر

موضوعات داغ