sport

لیونل مسی در قرارداد با باشگاه بارسونا اسپانیا پاداش‌های 78 میلیون یورویی دارد.

جی پلاس،  در شرایطی که لیونل مسی هنوز پای میز مذاکره برای تمدید قراردادش با بارسلونا نرفته و به نظر می‌رسد که قصد جدایی از این باشگاه را دارد، جزئیات قرارداد او با بارسا در سال ۲۰۱۷ رسانه‌ای شده است. خود مسی گفته نمی‌خواهد در مورد آینده‌اش صحبت کند و تصمیمش را در پایان فصل خواهد گرفت. از سویی نیز باید دید در انتخابات ریاست باشگاه چه کسی رئیس جدید بارسا خواهد شد.

خبرورزشی نوشت؛ با این حال وب‌سایت لاوانگاردیا جزئیات آخرین قرارداد مسی با بارسا که در سال ۲۰۱۷ بسته شد را منتشر کرده که نشان می‌دهد پاداش‌های زیادی در کنار حقوق قابل توجه‌اش دریافت کرده است. در این قرارداد آمده، علاوه بر حقوق ۱۰۰ میلیونی یورویی او در سال و حتی افزایش آن، برای او دو پاداش اضافی دیگر نیز نظر گرفته شود. این پاداش مبلغی بالغ بر ۷۸ میلیون یورو است که در دو قسمت ۳۹ میلیون یورویی باید به مسی پرداخت شود.

با این حال قرارداد کاپیتان محبوب بارسا که این روزها نمایش خوبی در ترکیب تیمش دارد و دوباره با گلزنی‌اش به بارسلونا کمک کرد تا به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه شود و برای قهرمانی امید داشته باشد، در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و او می‌تواند در پایان فصل با انتقالی آزاد از نوکمپ جدا شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491685 منبع: خبرورزشی
ارسال نظر

موضوعات داغ