sport

جی پلاس؛

وریا غفوری پس از پایان دربی درباره مشکلات مالی صحبت کرد و گفت: این مساله واقعا فاجعه است. دیگر بحث دشمن خارجی نیست و مسوولان باید چاره‌ای بیندیشند زیرا در حال خفه شدن هستیم.

گروه ورزشی جی پلاس، روز گذشته تیم فوتبال استقلال در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر به مصاف پرسپولیس رفت که دربی 94 با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

باشگاه استقلال پیش از دربی اعلام کرد در صورت پیروزی مقابل سرخ پوشان بازیکنان پاداش دریافت خواهند کرد اما با این تساوی عبدیان،عضو هیات مدیره استقلال پس از این دیدار عنوان کرد؛ تساوی پاداش ندارد.

وریا غفوری پس از دربی بعد از اینکه درباره نتیجه بازی و آلودگی هوا صحبت کرد از شرایط مالی بازیکنان گفت: "این مساله واقعا فاجعه است. دیگر بحث دشمن خارجی نیست و مسئولان باید چاره‌ای بیندیشند زیرا در حال خفه شدن هستیم."

غفوری درباره مدیریت باشگاه ادامه داد: "من تا حالا در هیچ تیمی چنین مدیرانی ندیدم که بخواهند چنین پرداختی داشته باشند. هنوز یک سری از بازیکنان از مطالبات پارسال و دو سال قبل، پول طلب دارند و این فصل هم فکر می کنم تنها تیمی هستیم که ۱۰ درصد گرفته‌ایم. قبل از بازی با گل‌گهر وعده می‌دهند که بعد از داربی پرداختی داریم و خوشحال‌مان می‌کنند اما بعد از آن درصدی را گفتند که من خجالت کشیدم به بازیکنان بگویم. نمی‌دانم چرا برای تیم‌های دیگر پول هست اما برای استقلال نیست. این فاجعه است. نمی‌دانم آیا می‌خواهند تمرکز ما را به هم بریزند؟ چرا وعده‌ای می‌دهند که نمی‌توانند عملی کنند؟ آیا می‌خواهند ذهن بازیکن را قبل از داربی به هم بریزند؟ آدم حس می‌کند هیچ پشتوانه‌ای در باشگاه ندارد."

 غفوری در واکنش به حرف های عبدیان نیز گفت:"ما هم از عملکرد بازیکنان راضی نبودیم اما توضیح دادم که با سوء مدیریت‌ها و وعده‌های تو خالی اعصاب بازیکن را به هم می‌ریزند. یک سری بازیکنان حتی اجاره خانه خود را هم ندارند. بازیکنان استقلال هیچ پاداشی نمی‌خواهند و فقط می‌خواهیم درصد مطالبات خود را به موقع بگیریم. با این پاداش‌ها فقط می‌خواهند اسم‌شان در رسانه‌ها بیاید."

اکنون باید دید گلایه‌های کاپیتان درباره مدیریت این باشگاه برای او دردسرساز می شود، آیا غفوری به کمیته انضباطی باشگاه برای دفاع از اظهاراتش می رود؟

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491527
ارسال نظر

موضوعات داغ