sport

شیخ دیاباته در شهرآورد ۹۴ موفق شد دروازه حامد لک را باز کند اما گل او در شرایط آفساید به ثمر رسید.

جی پلاس، در حالیکه دربی ۹۴ رو به پایان بود و پرسپولیس نیز با نتیجه دو بر یک از حریف پیش بود، حملات استقلال در دقایق پایانی برای رسیدن به گل تساوی نتیجه داد و مهدی قایدی توانست کار را به تساوی بکشاند.

اما پیش از اینکه آبی پوشان به گل تساوی برسند، شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال که در بین دو نیمه جایگزین سیداحمد موسوی شده بود، توانست دروازه لک را باز کند ولی این گل مردود اعلام شد.

در دقیقه ۹۱، اشتباه مدافعین پرسپولیس باعث شد تا توپ در اختیار محمد دانشگر قرار گیرد و مدافع پیش تاخته آبی پوشان با یک ضربه به سمت دروازه، شانسش را برای گلزنی امتحان کرد ولی ضربه او در عرض زده شد و شیخ دیاباته با یک پرش بلند، توانست با پا ضربه ای را به توپ بزند و گل تساوی را به ثمر رساند.

در حالیکه استقلالی ها شادمان از زدن گل تساوی در دقایق پایانی بودند، اما تورج عیوض محمدی کمک دوم این دیدار با بالا بردن پرچم خود، اعلام کرد که دیاباته در شرایط آفساید دروازه پرسپولیس را باز کرده است. تصمیمی که در تصاویر تلویزیونی نیز مشخص بود که به درستی گرفته شده است.

نگاه حسرت بار شیخ دیاباته به کمک داور در لحظه اعلام آفساید نیز در نوع خودش جالب است. آقای گل لیگ نوزدهم، تاکنون موفق نشده است برای تیمش در لیگ بیستم گلزنی کند و در این لحظه باور نداشت که گل او مردود اعلام شده است. البته دو دقیقه بعد، مهدی قایدی توانست با یک ضربه تماشایی گل تساوی را برای استقلال به ثمر برساند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491504
ارسال نظر

موضوعات داغ