life

بازیگر معروف هالیوود در واکنش به شورش‌های ویرانگر در کاخ کنگره آمریکا اعلام کرد، دیگر خانواده ترامپ به زباله دان تاریخ رفتند.

جی پلاس، به نقل از ایندیپندنت، جورج کلونی اخیراً اعلام کرده که شورش‌ها در کنگره آمریکا دونالد ترامپ و خانواده اش را به زباله دان تاریخ فرستاده است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ این کارگردان و بازیگر در واکنش به رویداد‌های اخیر و بالا رفتن طرفداران ترامپ از کاخ کنگره برای توقف انتخاب رسمی جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، این صحبت‌ها را انجام داده است.

بعد از این اتفاق و شورش‌ها که به مرگ پنج نفرمنجر شد، مقامات رسمی خیلی زود مجلس سنا را ترک کردند.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، کلونی در پادکستی گفته است دیدن این شورش در تلویزیون ویرانگر بوده است. او همچنین برای توصیف این حادثه از اصطلاح کاهی که کمر شتر را خرد می‌کند، استفاده کرد.

کلونی همچنین ادامه داد: این موضوع، دونالد ترامپ، دونالد ترامپ جونیور، ایوانکا و تمامی خانواده او را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد. نام او برای همیشه یادآور شورش خواهد بود.

با اتفاق افتادن این رویداد، ترامپ یک ویدئو منتشر کرد و در آن شورشیان را بسیار خاص توصیف کرد و گفت که آن‌ها را دوست دارد. او در ادامه خود را رئیس جمهور آمریکا توصیف کرد. این اقدامات ترامپ باعث شد که توییتر و فیس بوک حساب او را ببندند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491034 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ