life

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در میان رشته‌های پایه و پر مدال دوومیدانی تنها امید ما است که قطعا میتواند حق خود را در میادین جهانی مطالبه کند.

جی پلاس، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک نیز در جمع دست اندرکاران ورزش دوومیدانی اظهار داشت: اطمینان دارم که دو و میدانی آبروی ورزش کشورمان خواهد بود چرا که این رشته تا دل تمام شهرها و‌ روستاها رخنه کرده و می‌تواند از سراسر کشور در تمام ابعاد جوانان مستعد را پوشش دهد.

وی افزود: در میان رشته‌های پایه و پر مدال دوومیدانی تنها امید ما است که قطعا میتواند حق خود را در میادین جهانی مطالبه کند. باید این واقعیت را پذیرفت که اخذ مدال در رشته های تیمی یک افتخار است اما، سهم دو و میدانی در مدال آوری ویژه است و می‌تواند مارا به ایده آل ترین نقطه در ورزش برساند.

او تصریح کرد: ورزشکاران و قهرمانان فرزندان ما هستند و ما تحت هیچ شرایط از حمایت آنها دست بر نخواهیم داشت. هر چقدر هم برای آنها هزینه کنیم باز هم کم است و در صورت فراهم شدن شرایط دوست دارم بالاترین حمایت‌های مالی و معنوی را از آنها داشته باشیم. بالاخص در بخش بانوان با پیشرفت چشم گیری که دختران ما در این سالها داشته اند ما را مجاب کرده‌اند تا در مسیر پیشرفت همراه و حامی آنها باشیم.

صالحی امیری گفت: همه ما از خانواده ورزش و مدیون ورزش هستیم. هاشم صیامی نیز از کسانی است که از دل همین ورزش است و عمر خود را در ورزش گذاشته است. البته جا که از او تشکر کنم که از زمان حضور، وفاق و همدلی را در رشته دو و میدانی به وجود آورده و همه این جامعه را با خود همراه کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490650
ارسال نظر

موضوعات داغ