sport

سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری خود پس از دیدار با آلومینیوم اراک گفت: اگر در نیمه دوم بازیکنان دقت و گذشت بیشتری داشتند می‌توانستیم به گل های بیشتری برسیم.

جی پلاس، محمود فکری بعد از دیدار با آلومینیوم اراک اظهار داشت: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم، چون بازی سرعت زیادی داشت. موقعیت‌های خوبی را به وجود آوردیم و اگر در نیمه دوم بازیکنان دقت و گذشت بیشتری داشتند می‌توانستیم به گل های بیشتری برسیم.

وی افزود: جا دارد از بازیکنان تیمم تشکر کنم چون قبل از دربی معمولا بازی ها کمی سخت می شود ولی خدا را شکر توانستیم در این مسابقه خوب کار و 3 امتیاز خوب را کسب کنیم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص دلایل خوب بودن مهاجمان تیمش در این دیدار یادآور شد: مهاجمان ما همیشه خوب بودند و خدا را شکر امروز توانستند گل بزنند. کار مهاجمان گل زدن است و خوشبختانه امروز با گل های آنها به برتری رسیدیم.

وی در پاسخ  به این سوال که آیا میلیچ به دربی می رسد یا خیر عنوان کرد: احتمالا فردا نشست انضباطی او برگزار می شود و بعد از جلسه به تمرینات تیم اضافه می شود.

سرمربی استقلال بعد از حضور در نشست خبری اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم، هر دو تیم دنبال فوتبال بودند و به فکر ضد فوتبال و بازی بسته نبودند. آلومینیوم بازیکنان خطرناکی دارد و می‌تواند برای هر تیمی مشکل ساز شود. جا دارد از تک تک بچه‌ها تشکر کنم که در دفاع تیمی کمک کردند که گل نخوریم که این خودش یک امتیاز است. این بازی ها خیلی سخت تر از برخی بازی های دیگر است. خدا را شکر که بازی خوبی انجام دادیم و 3 امتیاز شیرین به دست بیاوریم. در هر دو نیمه می‌توانستیم گلهای بیشتری بزنیم. همین که گل نخوردیم از بازیکنان تیمم ممنون هستم.

وی در خصوص داوری بازی گفت: در مجموع داوری خوب سوت زد، هر چند اشتباهاتی بود که به من گفته‌اند اما باید آنها را بررسی کرد. اعضای تیم آلومینیوم در همه صحنه‌ها اعتراض می‌‌کردند. من از سازمان لیگ می‌خواهم که روی نیمکت‌ها کنترل داشته باشند. در نیمه اول خیلی سرو صدا زیاد بود ولی داوری در کل خوب بود.

فکری در خصوص اینکه سورپرایزی برای دربی دارد یا خیر گفت: سورپرایز؟ نه دنبال سورپرایز و اینکه دنبال تاکتیکی خاصی باشیم نیستیم ولی تلاش می‌کنیم با انگیزه وارد این مسابقه شویم و بازی خوبی انجام بدهیم.

سرمربی استقلال در خصوص مصدومان تیمش گفت: شیخ به شرایط بازی رسیده و اگر نادری این هفته خوب تمرین کند ممکن است به بازی برسد. مصدومان ما خوشبختانه کم کم می‌رسند. امروز به بازیکنانم گفتم اگر همه در اختیار ما باشند کار من سخت می شود ولی از طرف دیگر دست ما باز می‌شود. امیدوارم من بعدهمه بازیکنان تیمم را در اختیار داشته باشم و آنها کمتر مصدوم شوند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490314
ارسال نظر

موضوعات داغ