sport

مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: مسئولان از من خواستند در برنامه تلویزیونی حاضر نشوم!

جی پلاس، فدراسیون فوتبال بانوان ایران به خاطر عدم فعالیت در 18 ماه اخیر یا عدم برگزاری مسابقه از رنکینگ فیفا کنار گذاشته شد.

ایلنا نوشت؛ فدراسیون که این روزها به خاطر پرونده ویلموتس حتی با خطر فروش ساختمانش روبه رو بود این بار از سوی دیگری با مشکل مواجه شده است.

 در پیگیری پرونده فوتبال بانوان، برنامه «فوتبال 1» شبکه ورزش در هفته های اخیر پیگیر وضعیت خروج تیم ملی بانوان ایران از رنکینگ فیفا است. 

پوربخش تهیه کننده و مجری برنامه بعد از ارتباط و پیگیری در رابطه با این موضوع از سوی سخنگوی فدراسیون فوتبال، به صوفی زاده رئیس فدراسیون فوتبال بانوان ایران ارجاع داده می شود. 

این مسئول فدراسیون یک هفته برای معرفی فرد پاسخگو در این باره وقت می خواهد و  در نهایت مریم آزمون سرمربی تیم ملی بانوان را برای حضور در برنامه معرفی می کند.

با این همه شب قبل برنامه، «آزمون» به مسئولان برنامه فوتبال 1 می گوید از او خواسته شده در برنامه حاضر نشود. پیگیری های پوربخش برای برگزاری این مصاحبه به شیوه حضوری یا مجازی ممکن نمی شود و فرد دیگری هم راهی برنامه نمی شود تا در نهایت این موضوع از سوی مسئولان فدراسیون پاسخ داده نشود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489909
ارسال نظر