sport

سرمربی استقلال تهران از خواداران تیم خود خواست: خواهشی که از طرفداران استقلال دارم این است که با توجه به ویروس کرونا از ما از دور حمایت کنند. آنها بدانند

جی پلاس،  محمود فکری در خصوص دیدار استقلال و گل گهر سیرجان اظهار داشت: بازی فردا دیدار خوبی خواهد چون هر دو تیم به دنبال بازی زیبا و امتیازات مسابقه هستند.

فارس نوشت: وی افزود: هر دو تیم در جدول به هم نزدیک هستند و به دنبال حفظ شرایط و ارائه یک فوتبال خوب هستند. به نظرم بازی فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود.هر دو تیم فوتبال بازی خواهند کرد و به دنبال امتیاز کامل این مسابقه هستند.

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: ما به سیرجان آمدیم که از این بازی امتیاز بگیریم. در بازی فردا دوباره 3 بازیکنمان را نداریم ولی بازیکنان جایگزین خوبی داریم و امیدوارم برنده مسابقه باشیم.

فکری خاطرنشان کرد:جا دارد از حمایت و میهمان نوازی طرفداران گل گهر تشکر کنم که به فرودگاه آمدند. همچنین از تماشاگران استقلال که به فرودگاه آمدند ممنون هستم.خواهشی که از طرفداران استقلال دارم این است که با توجه به ویروس کرونا از ما از دور حمایت کنند. آنها بدانند حتی اگر نباشند هم با تمام وجود برای سربلندی تیم تلاش خواهیم کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489369 منبع: فارس
ارسال نظر