life

معاون وزیر ورزش و رییس فدراسیون به بهانه صحبت های خصوصی با ملی پوشان کاراته خواستار خروج تمامی خبرنگاران از محل تمرین تیم ملی کاراته شدند.

جی پلاس، با وجود شیوع کرونا صبح امروز فدراسیون کاراته از خبرنگاران برای بازدید مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش از تمرین تیم ملی کاراته دعوت کرد. خبرنگاران نیز راس ساعت مقرر در تمرین حاضر شدند و صحبت های علی نژاد و رییس فدراسیون کاراته را انعکاس دادند.

ایسنا نوشت: اما در حالیکه حدود یک ساعت و نیم از تمرین ملی پوشان کاراته گذشته بود، معاون وزیر ورزش و رییس فدراسیون به بهانه صحبت های خصوصی با ملی پوشان کاراته خواستار خروج تمامی خبرنگاران از محل تمرین شدند!

این برخورد با ناراحتی خبرنگاران مواجه شد و یکی از خبرنگاران خطاب به معاون وزیر ورزش گفت: چرا خبرنگاران با وجود شیوع کرونا و خطرات آن در تمرین تیم ملی حاضر شدند و اگر قرار به ترک تمرین به بهانه حرف های خصوصی بود چرا از آن ها دعوت شده است؟

علی نژاد نیز در واکنش به صحبت های خبرنگاران گفت: چه کسی از شما دعوت کرده است؟ حالا کارتان را انجام دادید و تمرین را ترک کنید!

در حالی‌که خبرنگاران قصد داشتند با ملی پوشان و اعضای کادر فنی کاراته پس از تمرین مصاحبه داشته باشند، با این برخورد مسئولان با ناراحتی مجبور به ترک محل تمرین شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489365 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ