sport

مسئولی از باشگاه الدحیل احتمال جدایی مدافع ایرانی از این تیم در زمستان را تایید کرد.

جی پلاس، رسانه های قطر این روزها گمانی زنی های زیادی درباره احتمال جدایی رامین رضاییان، مدافع ایرانی در نقل و انتقالات زمستانی از الدحیل مطرح می کنند.

فارس نوشت؛ شبکه «الکاس» قطر در نشست خود درباره بررسی نقل و انتقالات زمستانی از سالم المری مسئولی از باشگاه الدحیل درباره نقل و انتقالات سوال کرد و او در پاسخ گفت: در زمینه 5 لژیونر تیم 2 نفر از آنها می روند.  یوسف المساکنی و رامین رضاییان جدا خواهند شد ولی بقیه در تیم می مانند.

همچنین او در زمینه جذب بازیکن آسیایی به جای رامین پیش بینی کرد که بازیکن جانشین و سهمیه آسیایی تیم به احتمال زیادی می تواند یک بازیکن ایرانی باشد.

این در حالی است که رامین در ابتدای فصل با قرارداد دو ساله و مبلغ سالیانه دو میلیون دلار به الدحیل پیوست و در قراردادش هم غرامت ده میلیون دلاری را ذکر کرده است و در صورت فسخ این قرارداد الدحیل باید این مبلغ را به این مدافع ایرانی بدهد .

تیم الدحیل که رامین رضاییان را در رقابت با السد جذب کرد ، قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی همه بازیکنان خارجی خود را به غیر از ادمیلسون جونیور تغییر دهد و از همین رو رامین رضاییان ، مهدی بن عطیه و یوسف مساکنی را در لیست مازاد خود قرار داده است .

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489248 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ